Destinaţii exotice: Vedetele din România au petrecut vacanţe de poveste de Anul Nou VIDEO

Sfârşitul de an, prilej pentru vacanţe de lux pentru vedetele din România. Dubai, Costa Rica sau Republica Dominicană sunt doar o câteva dintre destinaţiile în care s-au relaxat starurile autohtone.
Romania TV
09 ian. 2013, 17:01
Destinaţii exotice: Vedetele din România au petrecut vacanţe de poveste de Anul Nou VIDEO

Vedetele care se respectă au început anul 2013 în destinaţii cât mai exotice. Bianca Drăguşanu a făcut senzatie pe plajele din Dubai şi a stârnit şi controverse: a fost surprinsă cu un alt bărbat decât Adrian Cristea.

Corina Caragea a petrecut ultima zi din an în Republica Dominicană, unde şi-a sărbătorit şi ziua de naştere. Prezentatoarea TV a vrut să schimbe prefixul într-o destinatie memorabilă, iar tabloidele spun chiar că a fost cerută şi în căsătorie.

Şi Dana Rogoz a ales o destinaţie exotică. Ea a mers cu soţul în Costa Rica.

Nici Statele Unite nu au fost ocolite de vedetele de la noi. Anda Adam şi Andreea Bălan nu au ratat ocazia de a împărtăşi experienţa americană cu fanii lor.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Florin Prunea, amendat de Pro TV pentru dezvăluirile despre Desafio? Cum a reacționat fostul fotbalist
Capital.ro
Reguli la bloc în 2025. Documentul pentru întreținere care provoacă dispute cu asociația de proprietari. Termenul este 60 de zile
Playtech.ro
Cât va costa impozitul pentru un apartament de 50, 75 sau 90 de mp în Bucureşti: lista sumelor din 2026
Adevarul
Raportul CSAT despre anularea alegerilor din 2024 ajunge în Parlament. Ce spune despre Rusia și campania lui Călin Georgescu
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Jurnalista Simona Popescu s-a stins din viață! Aceasta a pierdut lupta cu o boală nemiloasă, la doar 59 de ani
iamsport.ro
Reacție furioasă în emisiunea lui Radu Naum: ”Avem nevoie de un Recorder în fotbalul românesc”
MediaFlux
Pensionarii din România care vor primi bani în plus de anul viitor. Ministrul Muncii, Florin Manole, a confirmat
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde