Veste tristă pentru o celebră cântăreaţă! A fost diagnosticată cu cancer, la numai 38 de ani: „Boala s-a răspândit în organism”

Veste tristă pentru o celebră cântăreaţă. A fost diagnosticată cu cancer mamar, la numai 38 de ani, şi explicat că acesta s-a răspândit în organism.
Romania TV
26 aug. 2020, 17:21
Veste tristă pentru o celebră cântăreaţă! A fost diagnosticată cu cancer, la numai 38 de ani:

În vârstă de 38 de ani, Sarah Harding, membră a grupului Girls Aloud, le-a spus fanilor într-un mesaj publicat pe Twitter că a fost diagnosticată anul acesta cu cancer, iar în august a primit „vestea devastatoare” că boala s-a răspândit, scrie news.ro.

În prezent, ea face chimioterapie. „Lupt cât de mult pot”, a completat cântăreaţa care a mulţumit personalului medical, familiei şi prietenilor pentru sprijin.

Harding a spus că a decis să facă public diagnosticul ei după ce a fost văzută la spital săptămâna trecută.

Sarah has posted a devastating update on her Instagram today I hope you are all keeping safe and well during…

Publicată de Sarah Harding pe Miercuri, 26 august 2020

Cine este Sarah Harding?

Sarah Harding a devenit cunoscută în 2002, când a concurat pentru „Popstars: The Rivals”, un show al ITV care avea ca obiectiv înfiinţarea unei trupe de fete şi a uneia de băieţi.

Ea a ajuns în finală şi a fost votată pentru a face parte din Girls Aloud alături de Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh şi Cheryl Tweedy.

Grupul a lansat câteva piese de succes în Marea Britanie, precum „Sound of the Underground”, „The Promise”, „Love Machine”, „Jump” şi „Call The Shots”.

Girls Aloud s-a reunit în 2012 după o scurtă pauză, pentru a lansa o compilaţie şi a întreprinde un turneu, iar anul următor şi-a anunţat destrămarea.

De atunci, Harding a jucat în câteva filme, precum „Run for Your Wife” şi „St. Trinian’s 2: The Legend of Fritton’s Gold”, a făcut parte din reality show-ul „The Jump” de la Channel 4, în 2016, iar în 2017 a câştigat „Celebrity Big Brother”.

DailyBusiness
Cătălin Drulă îl acuză pe Ciprian Ciucu de faptul că a condus campania digitală a PNL în vremea în care liberalii l-au promovat pe Călin Georgescu pe TikTok
Spynews
Marina Voica, afectată de criza apei din Prahova! Cum face artista față situației
Fanatik.ro
Cei doi jucători de la Rapid pe care Marius Șumudică i-a distrus după 1-2 cu FC Argeș: „N-am văzut așa ceva în viața mea. Inadmisibil!
Capital.ro
Lovitura finală pentru Călin Georgescu. Planul care îl va distruge. De ce a fost adus Horațiu Potra în România
Playtech.ro
„Comfort” sau „confort”: care este forma corectă în limba română, mulți scriu ca în engleză
Adevarul
Miza alegerii lui Petrișor Peiu ca „numărul 2” în AUR: „Ori se dezumflă, ori vom fi într-un scenariu mult mai negativ”
wowbiz.ro
Ionel Ganea nu mai e om, la 6 luni după ce și-a pierdut băiețelul. Dezvăluirea care sfâșie inimile tuturor. Marius Șumudică: „Vorbea și plângea…”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Orașul din România unde meteorologii anunță nu mai puțin de 20 de zile cu ninsoare, în luna decembrie
iamsport.ro
A DISTRUS-O pe Anca Alexandrescu înaintea alegerilor: 'A slujit o grămadă de PSD-iști! E o țață, o spoială de cultură de cea mai joasă speță, un om care nu se pricepe la nimic'
MediaFlux
Răsturnare de situație! Ce pensionari primesc 7500 de lei pe lună și nu plătesc CAS
stirilekanald.ro
Elevă de clasa a IX-a, răpită, bătută și umilită de 6 colege din cauza unui băiat! I-au furat telefonul și au agresat-o minute întregi pe o stradă din apropierea școliI
substantial.ro
Sloturi noi – avantaje și dezavantaje