Jurnalistul Victor Ciutacu şi Serghei Mizil au fost sechestraţi într-o toaletă de ofiţeri SPP, la o nuntă. Episodul a fost relatat de Mizil, la emisiunea "Show blitz" de la Antena 3.
:format(webp):quality(80)/https://www.romaniatv.net/wp-content/uploads/2020/07/ciutacu_45603300.jpg)
Ofiţerii SPP încercau să îi împiedice pe Victor Ciutacu şi Serghei Mizil să se întâlnească cu Traian Băsescu, care fusese şi el invitat la nuntă şi a trecut doar pentru câteva minute pe la petrecere.
„S-a spart țiganu-n anchetă, la Ana-Maria Bujor & Georgiana Murgila, că ne-a încuiat SPP în WC. Unde ‘ne urinam’. La o nuntă, să nu stricăm sosirea triumfală a lu’ nea Trăian. Habar n-aveți (și nici eu nu știam inițial) la al cui zaiafet nimerisem„, a confirmat şi Victor Ciutacu, pe Facebook.
Citeşte şi Traian Băsescu a fost declarat colaborator al Securităţii. Motivarea instanţei
Victor Ciutacu a mai dezvăluit că era vorba despre nunta şefei de cabinet a lui Traian Băsescu. Jurnalistul şi Serghei Mizil erau invitaţii mirelui, fără să ştie cine este mireasa.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20