Viviana Sposub, accident de maşină în Los Angeles. Momente de coşmar pentru vedetă

Viviana Sposub a dezvăluit recent că a avut parte de momente terifiante în timpul șederii sale în SUA, unde a trăit visul american alături de fostul ei partener, George Burcea. Printre aceste experiențe se numără un accident de mașină, precum şi alte peripeții neplăcute.
Filip Stan
13 dec. 2023, 09:25
Viviana Sposub, accident de maşină în Los Angeles. Momente de coşmar pentru vedetă
Viviana Sposub, accident de maşină în Los Angeles. Momente de coşmar pentru vedetă

Viviana Sposub, accident de maşină în Los Angeles. Chiar dacă relația sa cu George Burcea s-a încheiat în acest an, Viviana Sposub a avut oportunitatea să experimenteze viața în America pentru câteva luni, această perioadă nefiind lipsită de provocări și evenimente neplăcute.

Citeşte şi: Dana Budeanu, reacţie virală după concertul lui Ştefan Bănică de la Sala Palatului. „S-a închis la non-stop!”

Viviana Sposub a dezvăluit că i-au fost furate telefoanele, dar și că a fost implicată într-un accident de mașină în Los Angeles. Cu toate acestea, chiar și în ciuda acestor întâmplări, vedeta a menționat că s-a simțit bine în America și că această experiență i-a adus o mai mare apreciere pentru siguranța din România.

„E mai ceva ca în filme! Nu am mai povestit nimănui despre experiența din America. În Los Angeles am avut parte de tot felul de peripeții: de împușcături, am avut accident de mașină, mi s-au furat telefoane, poșete, dar cu toate acestea m-am simțit bine. Experiența de acolo m-a învățat cât de frumoasă este România și cât de safe este. Te simți în siguranță, femeie fiind, cel puțin, comparând, dar cu siguranță sunt și aici tot felul de situații, oricum, aici mă simt cel mai în siguranță”, a declarat Viviana Sposub pentru playtech.ro.

Citeşte şi: Diana Şucu, definitiv cucerită de soţul ei milionar. „Nu l-aş înşela niciodată!”. Sacrificiul făcut de Dan Şucu înaintea nunţii

Viviana Sposub a subliniat că în ciuda experiențelor neplăcute, America a reprezentat pentru ea o experiență „wow” și unică. Ea şi-a exprimat dorința de a se muta definitiv în SUA, însă, din păcate, viza actuală îi permite doar vizite temporare.

„Anul trecut, de exemplu, de Revelion am fost chiar în Time Square, chiar în centrul acțiunii, și a fost o experiență de neuitat. Aș vrea să mă mut! Mi-ar plăcea să rămân acolo mai mult, dar, deocamdată, viza nu îmi permite. Pot doar să mă duc și să mă întorc și tot așa!”, a mai dezvăluit Viviana Sposub.

DailyBusiness
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
Spynews
Prima imagine de la accidentul în care a murit Tal Berkovich de la Chefi la cuțite! Unde mergea și cine o însoțea în mașină
Fanatik.ro
Care e starea de sănătate a lui Mircea Lucescu după ce a fost spitalizat: “A fost la Federație prima oară după mult timp!”
Capital.ro
A câștigat procesul! Călin Georgescu va fi despăgubit de statul român. Tribunalul a luat decizia
Playtech.ro
Concurenta de la Chefi la Cutite a murit într-un teribil accident rutier. Avea doar 40 de ani
Adevarul
Jocul periculos care poate declanșa un nou conflict major. Expert: „Șansele ca Iranul să treacă pragul nuclear sunt foarte mari”
wowbiz.ro
Mesajul pe care minorul de 13 ani l-ar fi trimis familiei lui Mario, la scurt timp după crimă. Plănuiesc sau nu părinții lui să îl scoată din țară: „Intenționează să ducă băiatul…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
UPDATE Primele imagini de la evenimentul rutier în care Tal Berkovich și-a pierdut viața. Aceasta era în mașină cu fratele ei și se îndrepta spre aniversarea mamei sale
iamsport.ro
BREAKING | S-a rezolvat transferul: pleacă de la FCSB și semnează cu o echipă din SuperLiga! În ce condiții renunță Becali la jucător
MediaFlux
Ai planuri în următoarele 4 săptămâni? Iată cum va fi vremea
stirilekanald.ro
VIDEO Cauza accidentului de la Lugojel. Un suporter a dezvăluit ce s-a întâmplat, de fapt, înainte ca microbuzul să intre în TIR: "S-a blocat volanul în depășire"
Top 5 sloturi Yggdrasil