Messi i-a dat o replică SENZAŢIONALĂ lui Pepe, în El Clasico: Apari în TOATE pozele în care înscriu!

Lionel Messi nu este lipsit de simţul umorului, el dându-i o replică terbilă fundaşului Pepe, de la Real Madrid, în timpul derby-ului Barca-Real disputat duminică seara. Dialogul celor doi a fost reprodus de jurnaliştii de la cotidianul catalan Sport.

25 mart. 2014, 11:47

Lionel Messi şi Pepe au avut o conversaţie considerată drept stranie pe durata El Clasico de duminică, mulţi jurnalişti întrebându-se public ce au avut de discutat cei doi atât de important încât să se-apuce să vorbească în timpul importantei partide.

Vezi şi Gestul ORIBIL care a umbrit El Clasico. Atacul CRIMINAL al unui jucător al Barcelonei FOTO

Era minutul 78, iar tabela de marcaj arătat scorul 3-3. Pepe s-a apropiat de Messi, şoptindu-i ceva, întregul dialog fiind reprodus de jurnalul catalan Sport.

Pepe: Mereu faci pe tine când joci împotriva mea!

Messi: Poftim? De fiecare dată când marchez împotriva voastră tu apari în fotografii!

Citeşte şi REAL MADRID-BARCELONA: 3-4. Messi reuşeşte tripla

Cinci minute mai târziu, Messi transforma magistral al doilea penalty al serii, marcând totodată pentru a treia oară în acest El Clasico.