PANDURII – CSMS IAŞI 3-0 în etapa a 4-a din LIGA I. Vezi CLASAMENTUL

Pandurii au învins, sâmbătă, pe teren propriu, pe CSMS Iași cu 3-0, într-un meci din etapa a 4-a a Ligii I.

01 aug. 2015, 17:51

Pandurii au deschis scorul în minutul 21: Ungurușan a centrat de pe partea dreaptă, iar mingea a fost trimisă în poartă de Roman. Atacantul a realizat „dubla” un sfert de oră mai târziu, după penalty obținut de Momcilovic. Grahovac a respins mingea şutată de Roman, dar acesta din urmă a urmărit şi a marcat. Scorul final a fost stabilit de Hora, în minutul 56, care a șutat din interiorul careului la colțul scurt.