Beyonce, agresivă cu soţul? Cum reacţionează atunci când bea alcool

Beyonce este una dintre cele mai îndrăgite artiste ale lumii, însă viaţa sa de zi cu zi este altfel decât se ştie. Se pare că artista ar avea o plăcere deosebită faţă de alcool, iar atunci când exagerează se pare că îşi bate soţul.
Romania TV
02 dec. 2014, 11:41
Beyonce, agresivă cu soţul? Cum reacţionează atunci când bea alcool

Conform zvonurilor apărute în presa internaţională, se pare că Beyonce are o mare dependenţă de alcool, care se manifestă printr-un comportament agresiv. După mai multe pahare cântăreaţa devine agresivă şi începe să-şi bată soţul.

Jay Z este un bărbat EXTREM de norocos! Cum arată Beyonce în costum de baie FOTO

De asemenea, tot presa subliniază că aceste ieşiri necontrolate ale vedetei ar fi pentru că Beyonce este în pragul unei depresii crunte, datorată de deteriorarea mariajului său cu rapperul american, scriu cei de la Libertatea.

O sursă din anturajul artistei a declarat pentru „National Enquirer” că: „Relaţia lor este mai volatilă ca oricând. Nu-şi poate controla furia şi nici paharele. Bea peste măsură”.

Citeşte şi  Beyonce vorbeşte despre viaţa personală. Care sunt fanteziile artistei

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Joao Paulo și Jovo Lukic, out?! FIFA le lovește în plin pe FCSB și Universitatea Cluj
Capital.ro
Semne de întrebare la Moscova: șefa băncii centrale a Rusiei, Elvira Nabiullina, a dispărut
Playtech.ro
6 plaje mai puțin cunoscute din Grecia recomandate de românii care le-au descoperit. Alternative la Thassos, Lefkada și Zakynthos
Adevarul
Invazia „Buha gamma” în București. Când va scăpa Capitala de fluturii care au ocupat blocurile și spațiile verzi
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Foc dezastruos la un hotel din Republica Dominicană! O femeie și-a pierdut viața și alți 1.700 de turiști au fost evacuați
iamsport.ro
Scandalul-monstru din vestiarul României la CM 1994. Gică Popescu și-ar fi ”trimis” un coleg acasă, după conflictul cu secundul: ”Te-am făcut mare antrenor, vezi-ți de treaba ta!”
MediaFlux
Horoscop de weekend 20-21 iunie. Ce rezervă astrele pentru fiecare nativ
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?