Giulia Anghelescu a ajuns de URGENŢĂ la spital. Medicii au diagnosticat-o cu „furia laptelui”

La mai bine de două luni de când a devenit din nou mămică, Giulia Anghelescu are grave probleme de sănătate, din cauza lactaţiei.
Romania TV
10 iun. 2015, 12:25
Giulia Anghelescu a ajuns de URGENŢĂ la spital. Medicii au diagnosticat-o cu

Cea de-a doua naştere a Giuliei Anghelescu a avut loc prin cezariană la o clinică cunoscută din Capitală. Chiar dacă operaţia a decurs perfect planului, starea de sănătate a artistei s-a degradat destul de rapid. Văzând că febra nu-i trece şi că starea de rău continuă, Giulia Anghelescu a mers de urgenţă la spital. După un consult mai amănunţit medicii au constatat că mama suferea de „furia laptelui” şi că pentru a se face bine, trebuie să întrerupă lactaţia.

Ce SUPERSTIŢII au Giulia Anghelescu, Diana Matei, Andreea Mantea şi Ellie White de când sunt ÎNSĂRCINATE

„Nu au existat probleme post-operatorii şi refacerea a decurs normal, atât bebeluşul, cât şi mama fiind în siguranţă deplină. Din păcate, la câteva zile, Giulia a ajuns la spital şi a fost nevoită să întrerupă lactaţia. A făcut „furia laptelui”, aşa cum se spune în popor, a avut febră foarte mare şi a ajuns la spital în miez de noapte.

Medicii i-au acordat ajutorul şi au decis ca mămica să oprească hrănirea la sân, aşa că cel mic a fost trecut pe lapte praf. Bebeluşului îi merge bine, ia în greutate şi nu există niciun fel de probleme. E un copil foarte cuminte, care funcţionează după ceas: plânge numai atunci când are nevoi şi vrea să fie hrănit”, a declarat pentru WoWBbiz.ro un apropiat al artistei.

Citeşte şi  Giulia a născut un băieţel perfect sănătos

 

DailyBusiness
Costul orar al forței de muncă în România a crescut semnificativ în trimestrul IV 2025
Spynews
Dana Marijuana, prima reacție după moartea Gianinei Gheorghiu. Lacrimi și durere, după ce rapperița s-a stins la 37 de ani
Fanatik.ro
Rivala din SuperLiga, avertisment pentru Gigi Becali după numirea lui Rădoi la FCSB: “Nu e o marionetă! Nu îşi permite să îi facă echipa”
Capital.ro
Ungurii vor autonomia Ținutului Secuiesc. Consiliera lui Viktor Orban: Secuii nu renunţă la limba, cultura, tradiţiile, drepturile lor
Playtech.ro
De ce a fost închisă rafinăria Lukoil-Petrotel Ploiești. Guvernul vrea să o redeschidă din cauza crizei carburanţilor
Adevarul
România, țintă pentru Iran în prima linie a războiului? General NATO: „Apărarea bazei Kogălniceanu va începe încă din Turcia”
wowbiz.ro
Ea este mama ucisă de propriul fiu chiar de 8 Martie. Povestea femeii care a încercat să-și salveze copilul, dar a sfârșit într-o tragedie cumplită
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS! Kate Middleton a fost DIAGNOSTICATĂ cu... Vezi mai mult
iamsport.ro
Alex Dobre, la un pas de transferul la West Ham! Impresarul român a spus totul despre mutare
MediaFlux
Șeful ANAF anunță noi controale la români. Cine sunt primii vizați
stirilekanald.ro
VIDEO Crimă în Crevedia! Și-a ucis rivalul în mijlocul șoselei. „E nebun”
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj