OFICIAL. Derby-ul Dinamo – Steaua se joacă în „Groapă”. Cât costă BILETELE

Dinamo a anunţat că partida tur cu Steaua din semifinalele Cupei Romaniei, programată, joi, 3 martie, de la ora 20:30, se va juca pe arena din "Ştefan Cel Mare".
Filip Stan
25 feb. 2016, 18:08
OFICIAL. Derby-ul Dinamo - Steaua se joacă în