Caz ŞOCANT în Vaslui. A MURIT după ce a băut antigel în loc spirt

O femeie în vârstă de 54 de ani din comuna vasluiană Albești a murit după ce a băut antigel. Victima a confundat recipientul cu sticla de spirt.
Filip Stan
13 mart. 2017, 10:26
Caz ŞOCANT în Vaslui. A MURIT după ce a băut antigel în loc spirt

Femeia a fost descopeirtă de soacră, care a anunțat că nu îi va primi cadavrul în casă, urmând ca aceasta să fie dusă direct la biserică si apoi înmormântată.

„Pacienta a ajuns în UPU, intubată si ventilată mecanic. Starea ei era severă și a fost transportată la Spitalul Parhon Iași pentru dializă. Prognosticul la acel moment era rezervat”, a precizat dr. Gabriel Perianu, medic primar UPU.

După patru ore, femeia a murit, iar trupul i-a fost transportat la IML.

DailyBusiness
Palatul Parlamentului, fără apă timp de 3 zile. Lucrări urgente la rețeaua internă
Spynews
Femeie, moartă în frig după ce a fost bătută și dată afară din casă de concubin. Avea 36 de ani
Fanatik.ro
Apariție de senzație la FCSB! Va juca primul meci cu CFR Cluj. Exclusiv
Capital.ro
Ultima dorință a lui Traian Băsescu. Ce își dorește fostul președinte al României
Playtech.ro
Cum vezi mesajele pe WhatsApp și Facebook Messenger fără să apari online și fără confirmarea de citire
Adevarul
Afacerea Ceaușescu - Caldera: petrol venezuelean contra produse românești. Ce l-au întrebat jurnaliștii pe dictatorul român
wowbiz.ro
Mădălin Ionescu, în doliu! Fostul prezentator TV a făcut anunțul trist: „A sfârșit discret, în somn”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
De necrezut cu cine s-a afișat Dorobanțu după ce a câștigat Marea Finală a sezonului 4 „Casa Iubirii”! Nimeni nu se aștepta să-i vadă împreună
iamsport.ro
BREAKING | Rivala din SuperLiga 'încearcă să îl deturneze' pe Moruțan din drumul spre Rapid: 'Așa am auzit'
MediaFlux
Fetița căzută în lacul din parcul Nicolae Romanescu din Craiova, salvată de un cetățean din India! Olguţa Vasilescu spune că va primi titlul de cetăţean de onoare
stirilekanald.ro
Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend