ŞOCANT O actriţă a ajuns ca un SCHELET, după ce a slăbit enorm pentru un rol FOTO

Actriţa britanică Antonia Campbell-Hughes a slăbit înfiorător de mult pentru cel mai recent film al său, unde interpretează o tânără care a fost răpită şi a fost ţinută prizonieră opt ani şi jumătate.
Romania TV
11 oct. 2012, 10:48
ŞOCANT O actriţă a ajuns ca un SCHELET, după ce a slăbit enorm pentru un rol FOTO

Antonia Campbell-Hughes a apărut pe covorul roşu de la premiera filmul „Frankenweenie”, de la Londra, înspăimântător de slabă şi de palidă.

În filmul „3096”, numit astfel după numărul zilelor petrecută de tânără în captivitate, este vorba de povestea adevărată a tinerei austriece Natascha Kampusch, care a fost răpită la vârsta de 10 ani şi ţinută prizonieră într-o pivniţă de Wolfgang Priklopil timp de opt ani şi jumătate. În acest timp, ea a fost înfometată şi bătută. Piklopil s-a sinucis după ce Kampusch a reuşit să evadeze în august 2006.

„Atunci când interpretezi pe cineva real, trebuie să faci mai mult. Se înţelegea de la sine, de la început, că voi suferi la fel de mult ca ea”, a declarat actriţa despre rolul său.

Cum arăta Antonia în 2009

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Legenda din fotbal care a făcut cea mai tare declarație despre Giorgia Meloni. Cuvintele cu care i-a uimit pe toți
Capital.ro
Plata cash. Ce se întâmplă cu numerarul. Schimbare imensă până în 2030
Playtech.ro
Ce pensie primeşti după 40 de ani de muncă: modalitate simplă de calcul în funcţie de salariu Social
Adevarul
Raportul CSAT despre anularea alegerilor din 2024 ajunge în Parlament. Ce spune despre Rusia și campania lui Călin Georgescu
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Jurnalista Simona Popescu s-a stins din viață! Aceasta a pierdut lupta cu o boală nemiloasă, la doar 59 de ani
iamsport.ro
Reacție furioasă în emisiunea lui Radu Naum: ”Avem nevoie de un Recorder în fotbalul românesc”
MediaFlux
Pensionarii din România care vor primi bani în plus de anul viitor. Ministrul Muncii, Florin Manole, a confirmat
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde