Dezvăluiri TERIFIANTE ale mamei Adrianei: „Mi-a desfigurat copilaşul, nu pot să îl înmormântez, nu pot să îl văd la faţă!”

Familia Adrianei, fetiţa din Dâmboviţa ucisă cu sânge rece de cetăţeanul olandez, este sfâşiată de durere. Mama copilei îşi strigă neputinţa şi cere să se facă dreptate. Femeia este convinsă că Johannes Visscher nu s-a sinucis, aşa cum susţin autorităţile.
Romania TV
26 sept. 2019, 07:40
Dezvăluiri TERIFIANTE ale mamei Adrianei:

Mama Adrianei povesteşte prin ce clipe cumplite trece întreaga familie după decesul fiicei sale.

„E ceva strigător la cer, mi-a omorât copilaşul, nu pot să îi văd faţa, nu cred că are nici ochi, nici obraz, nimic, nimic. Nu mai am putere! Frăţiorul ei mai mic crede că doarme, că doarme, mâine se scoală şi se joacă cu el. Mi-a nenorocit copilaşul, mi-a desfigurat copilaşul, nu pot să îl înmormântez, nu pot să îl văd la faţă, ce a făcut copilaşului meu? Era nevinovată, venea de la scoala. Ne-a omorat copilaşul, ne-a lăsat nenorociţi pentru toată viaţa!”, spune mama la România TV.

Olandezul pedofil s-a plimbat 700 km în jurul Bucureştiului înainte de crimă VIDEO

Femeia roagă autorităţile din România să îşi facă datoria şi să ancheteze cu seriozitate cazul morţii fiicei sale.

„Rog toată poliţia, toata România, să se facă dreptate petru copil. Să nu se muşamalizeze cum se spune că s-a omorât. Odată a spus că s-a aruncat de pe bloc, odată că l-a călcat trenul. Acum ca a intrat într-un TIR, nu e adevărat nimic, nimic! Absolut nimic! Rog toată lumea care este poliţie, cei mai mari oameni să se facă dreptate. O fetiţa care i-a luat zilele, este pe ea numai tăieturi, mâini, picioare”, adăugă mama Adrianei.

Mihaela Adriana Fieraru, din Gura Șuții, a dispărut pe drumul de la școală spre casă. Fetița a fost găsită decedată pe un câmp, după 3 zile de căutări, și prezinta urme de violență pe corp. Medicii legişti au stabilit că fetiţa de 11 ani a murit sugrumată.

Detalii şocante în cazul fetiţei răpite. Adriana a murit în chinuri groaznice

Principalul suspect este un cetăţean olandez în vârstă de 46 de ani, care a părăsit România la bordul unui avion şi s-a sinucis în Olanda la scurt timp.

DailyBusiness
Bolojan promite sprijin pentru peste 400 de persoane afectate de explozia din Rahova: 45 de locuințe sunt asigurate
Spynews
Explozia de la blocul de pe Calea Rahovei ar fi fost provocată de o acumulare de gaze. Cineva ar fi dat drumul la alimentare la o zi după ce a fost oprită
Fanatik.ro
”Fenta” cu repriza a doua! Andrei Vochin explică de ce succesul de la FC Botoșani nu e un miracol
Capital.ro
Doliu în lumea muzicii. A murit un mare pianist de jazz: O pierdere imensă
Playtech.ro
Cel mai ciudat indicator rutier. Este extrem de important în trafic
Adevarul
O călugăriță a renunțat la viața din mănăstire pentru a preda yoga în bikini: „Am fost învățată că senzualitatea era un păcat”
wowbiz.ro
Durere fără margini la Curtea de Argeș. Femeia ucisă pe trecerea de pietoni din Berceni a fost înmormântată. Imaginile cu băiatul cel mare sunt sfâșietoare: „O aștepta să vină la școală…”
Economica.net
Ce se va întâmpla cu preţurile - Anunţ pentru toţi românii
Prosport.ro
FOTO. Tânără de 19 ani l-a refuzat pe milionarul de 48 de ani
kanald.ro
INCENDIU în sectorul 6 din București! S-a emis RO-ALERT
Cancan.ro
Triplă tragedie în familia gravidei moarte în explozia din Rahova! Ce s-a întâmplat cu fratele ei
iamsport.ro
Ion Țiriac l-a văzut pe David Popovici când era copil și a rămas marcat de ceea ce a urmat: 'L-am cunoscut din întâmplare'
MediaFlux
Zona extrem de sensibilă unde un conflict NATO-Rusia poate izbucni oricând
stirilekanald.ro
„Probabil, cu această ocazie, se vor face controale masive”. Ipoteze în cazul exploziei de pe Calea Rahovei
substantial.ro
Când sunt Moșii de toamnă în 2025