Detalii şocante în cazul fetiţei răpite. Adriana a murit în chinuri groaznice

Adriana, fetiţa de 11 ani din judeţul Dâmboviţa, a murit în chinuri groaznice. Olandezul criminal care a ucis-o i-a scos pantalonii și a strâns-o cu ei de gât. Potrivit ultimelor informații apărute pe surse, după ce s-a asigurat că fata e moartă, criminalul ar fi supus-o unor perversiuni.
Filip Stan
24 sept. 2019, 18:25
Detalii şocante în cazul fetiţei răpite. Adriana a murit în chinuri groaznice

Detalii şocante în cazul fetiţei răite şi ucise în Dâmboviţa. Copila a fost strangulată, iar după ce a încetat din viață, agresorul ar fi violat-o, potrivit România TV. Cadavrul Adrianei a fost găsit în nişte tufişuri în afara localităţii, pe un câmp, și prezenta urme de violență.

Anchetatorii au făcut, marţi, percheziţii la domiciliul din Olanda al cetăţeanului suspectat de uciderea fetiţei de 11 ani din judeţul Dâmboviţa, dar şi la locuinţa temporară a acestuia din România.

 

„În cursul zilei de 24 septembrie 2019, în cauza privind uciderea minorei Mihaela-Adriana Fieraru, din localitatea Gura Şuţii, judeţul Dâmboviţa, cauză în care se efectuează cercetări sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de lipsire de libertate în mod ilegal, prev. de art. 205 alin. 1, 2 şi 3 lit. b Cod penal, agresiune sexuală, prev. de art. 219 alin. 1 şi 2 lit. c Cod penal, şi omor calificat, prev. de art. 188-189 Cod penal., au fost efectuate percheziţii domiciliare atât în Olanda, la domiciliul cetăţeanului olandez vizat, cât şi în România, la locuinţa temporară a acestuia”, a transmis, marţi, Parchetul General.

Cetăţeanul olandez suspectat în cazul uciderii fetiţei de 11 ani din judeţul Dâmboviţa s-a sinucis, aruncându-se în faţa unui camion. El fusese pus sub acuzare de procurorii de la Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa, pentru omor calificat, agresiune sexuală şi lipsire de libertate în mod ilegal prin răpire.

DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Dezastru financiar pentru UTA. Datorii mari raportate de șefii arădenilor pentru 2025
Capital.ro
Noi reguli pentru șoferi. Staționarea ar putea deveni interzisă pe locurile destinate încărcării mașinilor electrice. S-ar putea aplica sancțiuni
Playtech.ro
Cum devin proprietar dacă am doar o chitanţă de mână. Când e valabil acest act
Adevarul
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de benzinării: cum se explică anomalia
wowbiz.ro
Codruța Filip, dezvăluiri șocante despre divorț: „Tot ce am trăit în anii ăștia nu a fost real”. Reacția lui Valentin Sanfira: „Nu tac pentru că nu am ce spune…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Mircea Lucescu a făcut infarct. Anunțul făcut de Spitalul Universitar despre starea de sănătate a selecționerului
iamsport.ro
Beat, cel mai bun fotbalist străin din România a fost înjosit de studenți într-un bar și apoi i-au făcut poze
MediaFlux
PAPARAZZI Oana Roman, la masă în oraș! După o ciorbă mică merge o plăcintă mare FOTO și VIDEO
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj