Andreea Esca va deveni bunică? Fiica ei, Alexia, a spus adevărul despre sarcină, după ce a apărut cu burtă

Alexia, fiica Andreei Esca, are 19 ani şi locuieşte la Londra, acolo unde studiază, însă vine destul de des în ţară, pentru că aici se află iubitul ei, Mario Fresh. În ultima vreme au tot existat zvonuri legate de o sarcină a fiicei Andreei Esca, din cauza unor imagini în care tânăra apare cu burtă.
Romania TV
07 ian. 2020, 15:20
Andreea Esca va deveni bunică? Fiica ei, Alexia, a spus adevărul despre sarcină, după ce a apărut cu burtă

Alexia și iubitul ei au spus adevărul, iar motivul pentru care tânăra are puțină burtă este faptul că s-a îngrășat în perioada sărbătorilor, susţin cei doi îndrăgostiţi.

Toată lumea a lăsat comentarii cum că Alexia este însărcinată. Ne-am îngrășat. Eu am luat 10 kilograme, iar Alexia undeva pe lângă. Nu e problemă, că ne apucăm de sală. Nu, nu este însărcinată, a spus Mario Fresh.

„Nu, nu sunt însărcinată. Eu doar m-am îngrășat puțin. Dacă va fi ceva să fiți siguri că veți afla de la mine, dar nu se va întâmpla în viitorul apropiat. Poate se va întâmpla peste câțiva ani buni”, a precizat şi Alexia Eram.

 

Alexia îşi doreşte doi copii

Provocată de Andreea Esca să vorbescă despre momentul în care va deveni mamă, Alexia Eram a dezvăluit că își dorește doi copii până la vârsta de 30 de ani. În prezent, artista are 19 ani.

“De când mă știu, am vrut să am copii. Când eram mică, voiam șapte. Acum vreau doi, cred că sunt suficienți. Copiii își urmează părinții când vine vorba despre cum să își alcătuiască familia. Deci, da, cred că aș vrea să devin mamă cam la aceeași vârstă ca tine, poate puțin mai repede, ca să am doi copii până în 30 de ani”, a declarat Alexia Eram în cadrul unui interviu oferit jurnaliștilor revistei Unica.

Citeşte şi: Alexia Eram, detalii intime despre relaţia cu Mario Fresh. Andreea Esca a făcut-o să spună tot!

Cum a început relația cu Mario Fresh

În cadrul interviului, Alexia Eram a rememorat ziua în care l-a cunoscut pe iubitul ei, Mario Fresh, dar și cum s-a aprins flacăra iubirii dintre ei! Vă dăm câteva indicii: vedeta îl plăcea mult ca artist, iar Andreea Esca și Antonia au contribuit mult ca ei doi să se cunoască.

“În mai 2016, când Alex Velea a lansat piesa «Ziua mea». Eu știam că urma să mergi la șlansareț și ți-am spus că, dacă este Mario acolo, să mă chemi, pentru că mie îmi plăcea de Mario ca artist. M-ai sunat și m-ai anunțat că Mario este acolo, așa că am venit imediat. Acolo, ai pus-o pe Antonia să-mi facă cunoștință cu el și am stat de vorbă cu el toată seara.

Când am plecat, m-a întrebat care este contul meu de Instagram și dacă vreau să îmi dea numărul lui sau dacă vreau să i-l dau eu pe al meu. Eu, fără să mă gândesc, nu i-am dat numărul meu, doar l-am luat pe al lui, ceea ce a însemnat apoi că eu trebuia să îi dau prima mesaj. După ce am vorbit o vreme prin mesaje, am ieșit la întâlniri și așa ne-am îndrăgostit”, a mai povestit fiica Andreei Esca.

Citeşte şi: INCREDIBIL! Cu cine s-a iubit fata Andreei Esca înainte să ajungă în braţele lui Mario Fresh

 

DailyBusiness
VIDEO ALERTĂ pe Aeroportul Băneasa. Un avion de mic dimensiuni a ieșit de pe pista de aterizare. Traficul aerian a fost blocat
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
Steaua, victorie definitivă în procesul cu FCSB pentru marcă! Reacție fabuloasă a lui Florin Talpan când a aflat. Exclusiv
Capital.ro
Călin Georgescu a luat decizia. Anunț despre alegerile pentru Primăria Capitalei din 7 decembrie
Playtech.ro
Punctele de stabilitate la pensie: ce sunt, cine le primește și cum se calculează
Adevarul
Haos la sucursalele Intesa Sanpaolo Bank: Clienții nu-și pot încasa salariile, iar antreprenorii nu pot face plăți
wowbiz.ro
BREAKING NEWS! Accident CUMPLIT! Un autocar cu 50 de pasageri s-a răsturnat într-o prăpastie. Toți erau studenți
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
,,Nu mai rezist, salvați-mă!” Ultimele cuvinte ale lui Octav, românul care a murit în Italia, după ce a rămas blocat sub dărâmăturile turnului medieval Torre dei Conti
iamsport.ro
Are 87 de meciuri pentru România, dar Gigi Becali nu l-a mai luat la FCSB pentru că ”avea probleme cu băutura”! Acum recunoaște: ”Are dreptate!” / ”M-am ascuns bine”
MediaFlux
Au intrat banii pe cardurile de alimente! Un milion de persoane au primit sumele, însă sute de mii de români încă așteaptă
stirilekanald.ro
ATAC la GRANIȚĂ! România a ridicat avioane de luptă! Breaking news
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai