Viorica de la Clejani, DESFIGURATĂ de nervi, urlă la jurnalişti: „De o săptămână sunt terorizată, nu pot să mă duc să iau apă”

Viorica de la Clejani a răbufnit în lacrimi şi strigăte în faţa casei. Aceasta a transmis un mesaj presei din România, vizibil terorizată de subiectele care circulă de mai bine de o săptămână: "Nu vreau ca Margherita mea să se sinucidă". 
Romania TV
04 iun. 2020, 10:16

Povestea Margheritei de la Chejani a circulat în presă multe zile de la accidentul provocat de aceasta în Bucureşti. Presa a scos la iveală detalii din viaţa artistei şi a familiei acesteia, precum faptul că atât ea, cât şi fratele ei consumă droguri şi îşi fac de râs familia. 

"Lăsa-ţi-mi copiii în pace! Vă rog, lăsaţi-i în pace! Că nu mai putem ieşi pe stradă. E o fată de 28 de ani. Ce vreţi de la ea? Este şi aşa destul de stresată de accident şi de dosarul penal. Ce vreţi? Să se sinucidă de depresie, cum au făcut Mălina Olinescu şi Mădălina Manole? Ce-a făcut? A omorât pe cineva? Vreţi să-mi pierd copilul? Alţii fac accidente de maşină, omoară oameni şi nu păţesc nimic", a țipat Viorica la emisiunea lui Capatos, "XNS" de la Antena 1.

Citeşte şi: Viorica de la Clejani, criză de nervi ÎN DIRECT la TV. "Vreţi să moară ca Mădălina Manole?"

Viorica de la Clejani este distrusă de evenimentele din ultima perioadă şi ajunsă la capătul puterilor imploră presa din România să îi lase copii în pace. 

"Nu mai sunport! De o săptămână sunt terorizată. Nu pot să mă duc să-mi iau apă şi mâncare. Eu sunt nebună? eu vorbesc frumos cu tine, dacă vorbeşti frumos cu mine. Dacă vorbeşti prost cu mine te nenorocesc", a declarat plângând Viorica de la Clejani. 

Povestea Margheritei de la Chejani a circulat în presă multe zile de la accidentul provocat de aceasta în Bucureşti. Presa a scos la iveală detalii din viaţa artistei şi a familiei acesteia, precum faptul că atât ea, cât şi fratele ei consumă droguri şi îşi fac de râs familia. 

„Lăsa-ţi-mi copiii în pace! Vă rog, lăsaţi-i în pace! Că nu mai putem ieşi pe stradă. E o fată de 28 de ani. Ce vreţi de la ea? Este şi aşa destul de stresată de accident şi de dosarul penal. Ce vreţi? Să se sinucidă de depresie, cum au făcut Mălina Olinescu şi Mădălina Manole? Ce-a făcut? A omorât pe cineva? Vreţi să-mi pierd copilul? Alţii fac accidente de maşină, omoară oameni şi nu păţesc nimic”, a țipat Viorica la emisiunea lui Capatos, „XNS” de la Antena 1.

Citeşte şi: Viorica de la Clejani, criză de nervi ÎN DIRECT la TV. „Vreţi să moară ca Mădălina Manole?”

Viorica de la Clejani este distrusă de evenimentele din ultima perioadă şi ajunsă la capătul puterilor imploră presa din România să îi lase copii în pace. 

„Nu mai sunport! De o săptămână sunt terorizată. Nu pot să mă duc să-mi iau apă şi mâncare. Eu sunt nebună? eu vorbesc frumos cu tine, dacă vorbeşti frumos cu mine. Dacă vorbeşti prost cu mine te nenorocesc”, a declarat plângând Viorica de la Clejani. 

DailyBusiness
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
Spynews
Există sau nu cea mai bună grupă de sânge? Cine este predispus la înțepături de insecte, norovirus sau cancer
Fanatik.ro
Predicțiile românului care a împlinit 100 de ani: cine câștigă titlul în SuperLiga? „Sunt iuți!”
Capital.ro
Reguli la bloc, nu pot fi schimbate. Locatarii din apartamente trebuie să plătească și ce nu consumă. De ce nu putem avea apa gratis
Playtech.ro
'Preţ scump', greşeala de limbă pe care mulţi români o fac. Care este forma corectă
Adevarul
Vestea „foarte bună pentru finanţele publice şi pentru economia României” anunțată de ministrul Finanțelor
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Doi iubiți și-au pierdut viața la 17 ore distanță unul de celalalt. Ambii erau pe motocicletă atunci când și-au dat ultima suflare
iamsport.ro
Fostul jucător de la FCSB a primit o ofertă interesantă, dar s-a speriat de Kalașnikovuri: ”Ajung în sicriu acasă!”
MediaFlux
Superstiții de Revelion. De ce este bine să nu te prindă Anul Nou fără bani în buzunar
stirilekanald.ro
Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend