INCREDIBIL. Un SUPERSTAR de la Hollywood a mărturisit că NU ŞTIE SĂ SCRIE CORECT

Este una dintre cele mai mari dive din industria muzicala americana si, cu toate acestea, recunoaste deschis ca habar nu are sa scrie corect in limba engleza. Dand vina pe cariera pentru faptul a renuntat la scoala, cantareata marturiseste ca nu se simte rusinata de lipsa ei de cunostinte in materie de ortografie si gramatica.
Romania TV
10 nov. 2012, 10:05
INCREDIBIL. Un SUPERSTAR de la Hollywood a mărturisit că NU ŞTIE SĂ SCRIE CORECT

Este vorba despre nimeni alta decat Katy Perry, care la varsta de 15 ani a renuntat la studii pentru a-si urma pasiunea pentru muzica.

„Simt ca am luat decizia corecta? 100%. Stau aici, astazi, in fata voastra, sunt extrem de fericita si implinita si nu mi-as dori sa dau timpul inapoi. Slava Domnului ca exista setarea de corectare automata a ortografiei! Daca nu ar fi ea, ati vedea cat de nepregatita sunt din acest punct de vedere„, a spus Katy Perry.

DailyBusiness
Costul orar al forței de muncă în România a crescut semnificativ în trimestrul IV 2025
Spynews
Panică în Dubai! O dronă a lovit un zgârie-nori. Imagini terifiante
Fanatik.ro
În ce afacere s-a lansat Ana Bogdan. Jucătoarea de tenis e mândră de reușita sa
Capital.ro
Regulă RAR. Șoferii care trebuie să obțină duplicatul Cărții de Identitate a Vehiculului (CIV). Legea prevede clar situațiile
Playtech.ro
Cum va fi redusă factura la întreţinere dacă nu ai căldura în apartament. Explicaţii importante pentru bucureşteni
Adevarul
Porci mistreți cu grăsime „albastru neon”. Ce suspectează cercetătorii și de ce carnea acestora nu trebuie consumată
wowbiz.ro
Motivul pentru care colegii din trupa Holograf nu își vor lua rămas-bun de la Mugurel Vrabete! Gestul emoționant pe care l-a făcut soția lui Romeo Dediu la priveghi | EXCLUSIV
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Durere fără margini în Constanța. O fetiță de 5 ani și-a pierdut viața după ce casa în care se afla a fost cuprinsă de foc. Mama și fratele ei sunt în stare gravă
iamsport.ro
Radu Banciu, concediat de patronul milionar: ”Nu ne mai plătea de luni de zile și am făcut o grevă! M-a sunat și m-a dat afară, am plecat fără niciun regret”
MediaFlux
Stare de criză declarată în România după războiul din Orientul Mijlociu. Ministrul Energiei cere prețuri maxime la carburanți
stirilekanald.ro
Adio, albastru de Voroneț? Când se găsesc bani pentru restaurarea picturii exterioare de la celebra mănăstire din patrimoniul UNESCO?
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj