Andreea Mantea a izbucnit în lacrimi înainte de Marea Finală de la Puterea Dragostei: „M-aţi făcut să plâng încontinuu!”

Andreea Mantea a fost extrem de emoţionată înainte de Marea Finală, iar la un moment dat a izbucnit în lacrimi de faţă cu toţi concurenţii. Prezentatoarea a mărturisit că este foarte mulţumită şi mândră de evoluţia lor.
Romania TV
25 iul. 2020, 14:03
Andreea Mantea a izbucnit în lacrimi înainte de Marea Finală de la Puterea Dragostei:

M-ați făcut să plâng astăzi încontinuu! Mă bucur că v-ați schimbat în bine! Eu mă bucur că voi ați fost aici. Îmi pare rău că doar șase dintre voi vor fi în Marea Finală. Pe doi îi știm deja. Felicitări!„, a spus Andreea Mantea cu ochii în lacrimi.

Citeşte şi: CASTIGATORI PUTEREA DRAGOSTEI 2020. Surpriză uriaşă, cine obţine premiul de 10.000 de euro

Motivul pentru care Andreea Mantea a plecat de la Puterea Dragostei

Vestea că Andreea Mantea şi-a încheiat colaborarea cu emsiunea „Puterea Dragostei”, de la Kanal D, i-a surprins şi întristat pe fani. Vedeta a vorbit despre motivul pentru care a luat această decizie, mărturisind că nu avea în plan să renunţe, hotărârea a fost luată în urmă cu o lună.

Eu am aflat ca plec de o luna. Efectiv am simtit ca imi sta viata in loc, am simtit ca…. Sunt om caruia ii place sa traiasca foarte mult si intens. Veneam dupa o zi cruntă, groaznică și mă uitam al un coș de gunoi roz lângă un copac si mă gândeam ca eu am de trăit și de făcut lucruri pe care nu puteam sa le fac acolo, din cauza acestui virus.

Am ales cu teama de a nu trece anii pe langa mine și era vorba și despre David. El începuse să îmi pună tot felul de întrebari ciudate. De exemplu: „Mama, copilăria ta era tot așa, făra bunici? Tu nu aveai bunici?” O data, de două ori, de trei ori…

Se uită în gol foarte des. Dar eu nu m-am speriat pentru ca asa eram si eu, foarte ganditoare. M-am gândit că așa e și el.  Dar intrebarile eu continuat: „Tu cati prieteni aveai? Tu te vedeai cu ei? I-am explicat despre acest virus, cred ca el stie mai multe decat mine, stie regulile mai bine, dar nu vreau ca asta sa creeze traume.

Vedeam atata trairi intense in casa, oamenii au trairi, tot felul de povesti, iar eu si copilul meu nu traiam asa cum ne doream noi, asa cum mi-as fi dorit eu, pentru el si pentru mine”, a declarat Andreea Mantea, la Teo Show, despre decizia dificilă de a renunța la postul de prezentatoare a emisiunii Puterea Dragostei.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Tzancă Uraganu, ironizat de propriul frate. Ce a avut de spus Miraj Tzunami la adresa lui: „I-a fost rușine”
Fanatik.ro
O deputată AUR i-a scris lui Ilie Bolojan să se plângă că se fumează la Palatul Parlamentului. După o lună a venit răspunsul: ”Stimată doamnă”
Capital.ro
Buletinele vechi ar putea fi păstrate. Proiect de lege privind cartea simplă de identitate: Exclusiv pe teritoriul României
Playtech.ro
Programul maşinii de spălat rufe care consumă cel mai puţin curent. Puţini îl folosesc, dar scade factura considerabil
Adevarul
Momentul în care Putin a fost redus la tăcere la începutul unui discurs adresat liderilor mondiali
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
iamsport.ro
HALUCINANT! Ce apare în declarația de avere a Liei Savonea: peste 700.000 de euro în conturi și 3 salarii consistente
MediaFlux
O nouă "bubuială" pentru români. Taxa care aruncă în aer prețurile
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Ultimă oră: Traian Băsescu, operat de urgență! Medicii au făcut anunțul