Lidia Buble s-a întors de la Asia Express. Prima imagine postată pe Instagram

Lidia Buble s-a întors de la Asia Express. Filmările au luat sfârșit, iar concurenții au reintrat în posesia telefoanelor. Fosta iubită a lui Răzvan Simion este foarte încântată că poate comunica din nou cu urmăritorii ei de pe Instagram.
Alina Costache
19 iul. 2021, 18:04
Lidia Buble s-a întors de la Asia Express. Prima imagine postată pe Instagram
Lidia Buble s-a întors de la Asia Express

Lidia Buble s-a întors de la Asia Express. Cântăreaţa a postat prima imagine după ce s-a întors din Asia, acolo unde a făcut echipă cu sora ei, Estera. „Iubirileee meleeeeee. S-a întors mama voastrăăă! Ce faceți voooi? V-am lipsit? Ce dor mi-a fost să fac story. Să vă înarmați cu răbdare că vă bombardez grav zilele următătoare”, a scris Lidia Buble, în dreptul imaginii.

Citeşte şi: Lidia Buble, dezvăluiri despre relația cu Răzvan Simion. Ce spune despre actuala iubită a acestuia

Lidia Buble s-a întors de la Asia Express

Artista nu are cum să le spună nimic fanilor despre experiența trăită la Asia Express, însă le-a transmis internauților că de-abia așteaptă să vadă cu toții câte „tâmpenii’ au făcut ea și Estera la Asia Express. „A fost VIS! Abia aștept să vedeți câte tâmpenii am făcut”, a scris Lidia Buble la InstaStory.

https://www.instagram.com/p/CRgVJ8yr8So/

Ce fobie are Lidia Buble la Asia Express

Da, doar că noi avem avantajul de a ne cunoaște foarte bine una pe cealaltă. Când ea e nervoasă eu tac și ea nu cred că o să mă prindă prea nervoasă, dar vedem până la proba contrarie. Avem noroc că suntem surori și între surori certurile stau altfel. Noi ne înțelegem din priviri. Ăsta e motivul pentru care am și ales ca dintre cei 10 frați pe care Dumnezeu mi i-a dat în viața mea și mă simt cea mai binecuvântată să o aleg pe Estera, pentru că eu cred că noi două facem cea mai bună echipă.

Pentru mine cel mai urât lucru ar fi să am o probă care să includă insecte de orice fel. Am o fobie nu că mare… Dacă nu plecam cu acest gând de a câștiga, cred că nu mai avea rost să plecăm de acasă. Sunt convinsă că toți colegii noștri își doresc să câștige. Promitem să luptăm până la ultima suflare să ajungem până-n finală, cu ajutorul lui Dumnezeu sperăm să câștigăm”, spunea Lidia Buble înainte să plece la Asia Express.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Tzancă Uraganu, ironizat de propriul frate. Ce a avut de spus Miraj Tzunami la adresa lui: „I-a fost rușine”
Fanatik.ro
Nemaivăzut în România! Mirel Rădoi, achiziție uluitoare de 250.000 de euro, la o lună de la despărțirea de U Craiova. Imagini chiar din fața casei antrenorului. Foto exclusiv
Capital.ro
Interdicția motoarelor cu ardere internă. UE face un pas înapoi. Virgil Popescu: E timpul să corectăm o greșeală istorică
Playtech.ro
Locul din bucătărie în care este așezat frigiderul poate influența consumul de energie. Unde ar trebui amplasat
Adevarul
În ce orașe din România e cel mai scump să locuiești
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ea este Adriana, tânăra care și-a pierdut viața în Italia. Aceasta a pătruns pe sensul opus și s-a izbit violent de un camion
iamsport.ro
Cutremurător! Fostul căpitan din SuperLiga a ajuns să cerșească pe străzi: 'A ajuns boschetar, mi-a cerut un leu'
MediaFlux
Unde trebuie să punem bradul de Crăciun ca să avem noroc. Ce spun regulile feng-shu
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Ultimă oră: Traian Băsescu, operat de urgență! Medicii au făcut anunțul