Raluka, secretul siluetei de invidiat. Alimentul la care a renunţat de mulţi ani: „Nu mai suport nici mirosul”

Raluka a dezvăluit care este secretul siluetei sale de invidiat. Cântăreaţa a renunţat în urmă cu patru ani la un aliment pe care românii îl consumă zilnic.
Alina Costache
03 mai 2022, 18:31
Raluka, secretul siluetei de invidiat. Alimentul la care a renunţat de mulţi ani:

Raluka a dezvăluit cum reuşeşte să arate impecabil. Cântăreaţa are o siluetă de invidiat de când a devenit vegetariană.

Raluka: „Arăt aşa de când m-am oprit din a mânca cărniţă”

Vedeta a mărturisit că a renunţat la carne de patru ani, iar asta a ajutat-o să arate atât de bine şi să aibă atât de multă energie.

Citeşte şi Raluka, dezvăluiri fără perdea din viața personală! „Am făcut tâmpenii din dragoste, sunt impulsivă. Am înșelat. Și o să mai înșel”

„Arăt aşa de când m-am oprit din a mânca cărniţă. M-a ajutat foarte tare pe mine faptul că nu mai mănânc carne. Nu am slăbit foarte mult, în schimb arăt mult mai armonios cumva, pot spune. Am renunţat acum patru ani.

M-a ajutat din toate punctele de vedere: m-a ajutat şi ca energie, m-a ajutat şi la piele – pielea mea arată mult mai frumos, corpul e mai armonios.

Nu ştiu, eu mă simt foarte, foarte bine. Nu ştiu, nu m-am documentat ce se spune, ce nu se spune, cum e mai bine. Dar eu ştiu că mă simt mai bine aşa.

Fac eu grătar cu prietenii, dar nu mai suport nici mirosul acum. Singurul lucru de care mi-e poftă din când în când, pentru că-l văd, este hot-dogul. Dar foarte rar”, a spus cântăreaţa la emisiunea lui Măruţă.

Pe lângă faptul că a renunţat la carne, vedeta munceşte foarte mult în sala de fitnees ca să arate impecabil.

Citeşte şi Ce fobie are Raluka. Artista a făcut dezvăluiri despre viaţa sa: „Oamenii nu ştiu cine sunt eu”

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Ultimele imagini cu femeia dispărută după o intervenție chirurgicală! Doi bărbați au târât-o pe jos
Fanatik.ro
Gerard Pique i-a scris un mesaj simplu, însă Shakira l-a uimit cu răspunsul ei: ”Doamne, nu e normală”
Capital.ro
Reguli noi pentru cetățenii fără buletin. Lege pentru persoanele care au împlinit 18 ani
Playtech.ro
Câți litri de alcool poţi produce în gospodărie fără să încalci legea. Noile limite propuse de Parlament, aşa nu vei plăti accize
Adevarul
Un membru al juriului din R. Moldova explică de ce România a primit doar 3 puncte la Eurovision: „Și juriile lor sunt incompetente?”
wowbiz.ro
Cazul morții medicului Cristian Staicu ia o turnură neașteptată. Ce au descoperit anchetatorii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Tir făcut bucăți pe un drum din Republica Moldova. Doi români și-au pierdut viața în urma accidentului violent
iamsport.ro
Ilie Dumitrescu, atacat de un fost colaborator: ”Nu trebuia să aleagă FRF. A făcut un gest mârșav și laș”
MediaFlux
Probleme mari la ANAF! Românii se plâng, Ministerul Finanțelor promite un nou portal mai simplu
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi