Geanina Ilieş a plecat de la Pro TV. Cu ce se ocupă acum: „Sunt într-o schimbare!”

Geanina Ilieş a renunţat la televiziune şi se ocupă acum de mai multe afaceri pe care le-a deschis în ultima perioadă. Vedeta a lucrat timp de aproape 16 ani la Pro TV.
Filip Stan
11 oct. 2022, 18:00
Geanina Ilieş a plecat de la Pro TV. Cu ce se ocupă acum:
Geanina Ilieş a plecat de la Pro TV. Cu ce se ocupă acum

Geanina Ilieş a plecat de la Pro TV. Vedeta în vârstă de 37 de ani a renunțat la contract, după ce a prezentat ştiri şi câteva emisiuni de tip reality-show, la acestea din urmă fiind şi concurentă. După ce și-a făcut și o operație de rinoplastie, în urmă cu aproape doi ani, acum a decis să se ocupe doar de afaceri.

Citeşte şi: Ioana Popescu, dezvăluiri incendiare despre relaţia cu Dan Bittman. „Am fost curioasă și să văd cât de dotat este!”

Vedeta deține o clinică de remodelare corporală și un salon de bronzare. „Cel puțin în perioada asta sunt într-o schimbare la nivel psihic. Cred că toți trecem după o anumită vârstă prin asta, începem să gândim altfel, nu știu, cred că ne maturizăm! Știm exact ce vrem de la viață! Începem să ne iubim mai mult, ne respectăm mai mult și începem să prioritizăm toate lucrurile pe care le vrem pentru noi. Acum îmi doresc sănătate, liniște sufletească, în rest, mi le fac eu pe toate!”, a declarat Geanina Ilieș pentru Click!.

Citeşte şi: Ana Baniciu, afectată grav de despărţirea părinţilor şi de moartea mamei ei. „A plecat atât de mândră și de fericită pentru mine”

În ultimii ani, Geanina Ilieş a bifat mai multe apariții în diferite seriale TV, a fost concurentă la reality show-ul „Ferma”, apoi a prezentat „Gospodar fără pereche”, după retragerea Anamariei Prodan din proiect. Anul trecut, a fost gazda emisiunii „Hai să fim super” de la Pro TV Plus, unde avea ca invitați actuali sau foști sportivi de top ai României.

DailyBusiness
După întâlnirea SUA-Ucraina din Florida, atenția se îndreaptă asupra lui Putin
Spynews
Zonele din România în care zăpada a ajuns la doi metri. Există risc de avalanșă
Fanatik.ro
Alertă la Universitatea Craiova! De ce Isenko nu a fost titular în meciul cu Universitatea Cluj. Exclusiv
Capital.ro
Călin Georgescu a luat decizia. Anunț clar despre alegerile de pe data de 7 decembrie
Playtech.ro
Câte zile libere plătite primești în caz de deces al unei rude de gradul I sau II. Ce prevede Codul Muncii
Adevarul
Povestea eroinelor care au salvat oameni din calea naturii dezlănțuite. Una dintre ele avea doar 10 ani, iar cealaltă a ajutat oamenii până la ultima suflare
wowbiz.ro
Andreea Bălan a dat vestea bombă! Este știrea momentului în showbiz. Ea și Victor Cornea sunt în culmea fericirii
Economica.net
Cât va creşte euro, ce se va întâmpla cu preţurile, în decembrie şi în 2026
kanald.ro
Se dau bani în plus pentru pensionari înainte de sărbători! Ministrul Muncii a făcut anunțul legat de recalcularea pensiilor
iamsport.ro
Atac necruțător la adresa unui antrenor român: ”Nu ar face niciun punct până la finalul campionatului la Sibiu, atât de slab e! Nu vine la antrenamente, nu se trezește”
MediaFlux
REPORTAJ Am pedalat câteva sute de kilometri (vreo 800) pe Via Transilvanica, în cele mai ploioase zile din 2025. „Drumul care unește” m-a distrus și refăcut FOTO și VIDEO
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
AS Monaco – PSG, AC Milan – Lazio, Chelsea – Arsenal: prezentare și cote la pariuri