Româncă arestată în Italia după ce și-a bătut iubitul: L-a lovit cu tigaia în cap și l-a mușcat de genunchi

O româncă în vârstă de 38 de ani, care trăiește în localitatea italiană Sissa Trecasali, provincia Parma din Emilia-Romagna, a fost arestată luni după ce a încălcat un ordin de restricție emis de autorități după ce și-a bătut iubitul de mai multe ori.
Alina Costache
25 ian. 2023, 12:37
Româncă arestată în Italia după ce și-a bătut iubitul: L-a lovit cu tigaia în cap și l-a mușcat de genunchi

O româncă din Italia a ajuns după gratii după ce și-a bătut concubinul. Femeia l-a lovit de mai multe ori cu tigaia în cap și l-a mușcat, scrie Rotalianul. Agresiunile au începul în februarie 2022, iar presa italiană scrie că bărbatul agresat de româncă a avut nevoie de 100 de zile de îngrijiri medicale în total, în urma agresiunilor suferite din partea româncei.

În ultimul an, concubinul româncei, un bărbat în vârstă de 45 de ani, a ajuns de mai multe ori la spital cu răni pe tot corpul, provocate de femeia de 38 de ani prin lovituri cu tigaia în cap, prin mușcături sau lovituri la un genunchi.

Citește și: Două prostituate românce înjunghiate în Italia în aceeași noapte, la jumătate de oră distanță. „Și-a ieșit din minți”

La sfârșitul anului trecut, instanța a obligat-o pe româncă să plece din casa iubitului ei. De asemenea, femeia de 38 de ani a primit de la judecătorul pentru investigații preliminare de la Tribunalul din Parma un ordin de restricție prin care i se interzicea să se mai apropie de el la mai puțin de 500 de metri.

Doar că femeia a revenit în casa fostului iubit. Mai mult, femeia a smuls firele interfonului de la locuința bărbatului de 45 de ani și l-a constrâns, când răspundea la telefon, să spună că nu poate deschide și că este singur în casă. Zilele trecute, polițiștii au aflat că femeia a încalcat ordinul de protecție și au arestat-o.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Una dintre cele mai așteptate nunți din showbiz a avut loc înainte de Crăciun! Două vedete s-au căsătorit în mare secret
Fanatik.ro
„A ales calul greșit”. Marius Șumudică a analizat transferul de 1.000.000 de euro al FCSB
Capital.ro
Ajutor pentru plata energiei electrice. Decizie pentru 2026. Măsura este prevăzută într-un proiect de ordonanță de urgență
Playtech.ro
În ce zile se merge la colindat. Ce se face din 24 decembrie până la Anul Nou
Adevarul
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
wowbiz.ro
Ce a apărut în locul in care Mălina Guler și-a dat ultima suflare. Ipoteze șocante circulă pe internet: „Ar fi căzut 15-20 de persoane din acel bloc… au mai murit 3”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
EXCLUSIV Ce fel de mâncare tradițională gătește Denise Rifai de Crăciun. Îndrăgita vedetă ne-a dezvăluit planurile pe care le are de sărbători
iamsport.ro
Cinci oameni-cheie ar fi orchestrat arestarea lui Gică Popescu: ”E caz unic”. Mircea Sandu l-ar fi avertizat
MediaFlux
Bani pentru pensionari retroactiv. Legea care vrea să facă dreptate unei categorii de români
stirilekanald.ro
Rusia anulează acordul militar cu România. Schimbare majoră care declanșează alerta în NATO
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet