Violeta Bănică, primele declarații despre relația sa amoroasă: „O să ne căsătorim și o să stăm împreună”

În vârstă de 17 ani, Violeta Bănică trăiește o primă frumoasă poveste de dragoste cu George și au planuri mari împreună. Cei doi au împlinit un an de relație în decembrie anul trecut și speră să rămână toată viața împreună.
Alina Costache
17 feb. 2025, 17:38
Violeta Bănică, primele declarații despre relația sa amoroasă:
Violeta Bănică, primele declarații despre relația sa amoroasă

Violeta Bănică se iubește cu George, un tânăr care a studiat la „Școala de media” și care este implicat în mai multe proiecte importante alături de alți adolescenți. Iubitul fiicei Andreei Marin pare că este interesat de jurnalism și comunicare, astfel că a urmat un curs în acest sens.

Citește și: Ce spune Violeta Bănică despre zvonurile potrivit cărora și-ar fi mărit buzele: „Pentru familia mea este un subiect tabu”. Reacția Andreei Marin

Violeta Bănică, despre relația cu George

Pot să spun că prima dată când te îndrăgostești e minunat. Ca toți oamenii spun și eu că o să ne căsătorim și o să stăm împreună toată viața! E minunat! Vă recomand!”, a spus ea cu zâmbetul pe buze.

La un moment dat, Andreea Marin spunea că este pregătită pentru momentul în care fiica ei îi va spune că are un prieten. „Are 16 ani și e normal la această vârstă să îi placă cineva, sunt deschisă. Cu precauții însă, așa cum gândește probabil orice părinte conștient și responsabil în aceste vremuri tulburi. Îmi place să o văd fericită și în siguranță”, a spus vedeta în urmă cu un an.

Violeta Bănică a fost admisă la o facultate de prestigiu, la College of Arts and Sciences din cadrul Universității Cornell, una dintre cele mai apreciate instituții de învățământ superior din Statele Unite ale Americii. Așadar, tânăra va pleca la studii în această toamnă.

DailyBusiness
Macron: Dialogul cu Putin ar trebui să aibă loc fără „prea mulți interlocutori, să fie un mandat clar”
Spynews
Tajine de pui cu lămâie şi măsline. Rețeta lui Chef Horia Manea de la Meniu de vedetă
Fanatik.ro
Câți români au urmărit meciul Universitatea Craiova – FCSB la TV. Coșmarul echipei lui Gigi Becali a ținut România lipită de ecrane
Capital.ro
Doliu în lumea muzicii. S-a stins un mare artist: Întreaga familie a fost devastată
Playtech.ro
Primăria București anunță plata voucherelor Materna și a stimulentelor pentru copiii cu handicap
Adevarul
România, împărțită de vizita lui Nicușor Dan în SUA: „Capul plecat sabia nu-l taie...”
wowbiz.ro
EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
S-a aflat cine este femeia care a căzut în fața mașinii, în Târgu Jiu. Nadiana Rozalia Olariu era angajată a Spitalului Județean de Urgență
iamsport.ro
Echipa din SuperLiga le promitea jucătorilor că vor fi plătiți la timp, dar mai mulți au plecat din cauza restanțelor! Președintele: ”Nu am avut niciodată vreo problemă!”
MediaFlux
Comunele care trebuie să rămână rapid fără primari: Mai citiți o dată până realizați ce înseamnă așa ceva
stirilekanald.ro
VIDEO Român arestat în Italia după ce a încercat să răpească o fetiță de un an și jumătate! Micuța a fost grav rănită
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat