Otilia Bilionera s-a îndrăgostit la prima vedere de soțul ei turc: „Nu mai credeam în dragoste”

Otilia Billionera este una dintre cele mai îndrăgite artiste, făcând furori cu un hit care a ajuns în topurile muzicale la nivel internațional. În ceea ce privește viața personală, artista se consideră o femeie fericită și împlinită, alături de alesul inimii, un bărbat turc.
Alina Costache
14 apr. 2025, 19:28
Otilia Bilionera s-a îndrăgostit la prima vedere de soțul ei turc:
Otilia Bilionera s-a îndrăgostit la prima vedere de soțul ei turc

Otilia Bilionera nu mai credea în dragoste atunci când l-a întâlnit pe cel care, anul trecut, i-a devenit soț. Cântăreața susținea un concert atunci când și-a cunoscut iubitul și mărturisește că s-a îndrăgostit încă din prima clipă când l-a văzut.

Bărbatul are un apartament în Istanbul, însă ei îi place să locuiască în Yalova, așa că în timpul verii este alături de el, iar în perioada rece se întoarce acasă și se focusează pe carieră.

Citește și: Ce religie are Otilia Bilionera, de fapt. A luat decizia înainte de nunta cu soțul turc. ”Sunt foarte multe căsnicii mixte”

Otilia Bilionera: „Am avut ca un flash, acesta o să fie tatăl copiilor”

La un concert, el mă invitase să cânt la un restaurant pe plajă, pe care îl avea, iar acolo ne-am cunoscut, ne-am plăcut. Deși am plecat atunci, ulterior m-am întors și am rămas împreună.

A fost dragoste la prima vedere. Eram cu dansatorii mei și eram într-o perioadă în care eram despărțită de fostul meu logodnic. Și chiar le spuneam dansatorilor mei că nu mai cred în dragoste la vârsta asta. Am trecut prin două dezamăgiri, am zis că nu mai pot.

Vine o perioadă în care spui că nu mai e de tine. Și vine el, înalt, frumos, glumeț, cu un buchet de flori, cu trei bodyguarzi în spate. Am avut ca un flash, acesta o să fie tatăl copiilor. După m-a invitat el din nou în Turcia, m-am dus să-l cunosc mai bine. Are apartament și în Istanbul, dar mie-mi place să locuiesc în Yalova, lângă Istanbul. Pe timpul verii stau acolo, pe timpul iernii vin aici, la studio, mai lucrez la proiectele mele.”, a povestit Otilia Bilionera, în cadrul podcast-ului realizat de Giani Kiriță.

DailyBusiness
Cum putem evita o nouă explozie a prețurilor la energie. Anunțul de ultimă oră făcut de ministru
Spynews
Raluca Ropotan, despre relația cu tatăl ei, Stelian Ogică. Ce relație au, în prezent, cei doi: "Noi tot timpul..." 
Fanatik.ro
Cele patru zodii care dau de noroc și bani în perioada următoare. Astrele pregătesc pentru ele transformări majore
Capital.ro
Omologare RAR pentru mașină. Acești șoferi sunt obligați să obțină certificatul de la Registrul Auto Român
Playtech.ro
Cum se împarte o moştenire între soţia defunctului şi fraţii acestuia? Legea succesiunii, în 2025
Adevarul
Îngrijorare în primării. „N-am avut destul oameni care nu știau să apese pe butoane? Am adus din privat și-mi spui să plece?”
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Eşec al ungurilor în România. Planul pe care-l avea gigantul din Ungaria a picat
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea, pur și simplu superbă într-o ținută sumară
kanald.ro
Breaking News! Trei polițiști au murit în urma unui atac armat în SUA
Cancan.ro
Elevii din România care NU mai fac școală vinerea! Decizia bizară a intrat deja în vigoare
iamsport.ro
Prunea l-a DISTRUS pe fostul antrenor de la FCSB: 'Pe unde mai antrenează, prin Tanganica? Zici că a fost la Paris, vorbește el, pe bune?!'
MediaFlux
Anunțul Hidroelectrica pentru toți clienții. Ce se întâmplă cu facturile
stirilekanald.ro
Destin negru pentru doi tineri care se iubeau încă din copilărie. Ambii parteneri s-au sinucis, după o eroare a poliției
substantial.ro
O noua tragedie zguduie România. Accident îngrozitor