A vrut să se interneze în spital, dar a aflat că ESTE MORT

Mort de câteva luni a venit pe picioarele lui la spital. Povestea pare desprinsă dintr-un film de groază, dar este cât se poate de reală. Bărbatul a fost declarat decedat din greşeală, iar când a avut nevoie să se interneze, a aflat uimit... că nu mai e în viaţă.
Romania TV
15 feb. 2014, 06:48
A vrut să se interneze în spital, dar a aflat că ESTE MORT

Bărbatul s-a prezentat în această săptămână la Spital de Urgenţă din Arad pentru că se simţea rău şi a dorit să se interneze. După ce au angajaţii spitalului i-au cerut actele de identitate au descoperit că bărbatul figura ca „decedat”, informează România TV.

Citeşte şi INCREDIBIL: Un bărbat din Prahova se luptă să le demonstreze autorităţilor că este viu VIDEO

Iniţial, bărbatul a crezut că este vorba de o glumă proastă, însă angajaţii spitalului şi-au dat seama că este vorba de o eroare care s-a petrecut în urmă cu opt luni.

Se pare că în urmă cu câteva luni a venit cu socrul său la spital şi în loc să ofere actele de identitate potrivite le-a oferit pe ale sale pentru completarea datelor. Între timp socrul bărbatului a murit, iar decesul a fost înregistrat în baza datelor oferite de ginere.

GAFĂ MONUMENTALĂ a poliţiştilor din Constanţa: Au declarat MORT un bărbat viu

Într-un final eroare s-a remediat, iar bărbatul a fost internat în spital şi a fost tratat ca oricare alt pacient.

DailyBusiness
Rubio vizitează Bahrainul pentru a obține sprijinul liderilor arabi din Golf în legătură cu acordul de pace cu Iranul
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Gigi Becali, anunț crucial despre Florin Tănase: „Poate aduc unul de cinci ori mai bun!”
Capital.ro
BNR avertizează asupra riscurilor pentru economia României. Valentin Lazea: Dacă ar exista voință politică am avea venituri
Playtech.ro
Criza schimbă tradițiile. Invitații renunță la nunți și aleg să își păstreze banii, se plânge o mireasă: „Caut nuntaşi, am nevoie de alţi prieteni”
Adevarul
CTP îl atacă pe Ilie Bolojan, după ce l-a susținut constant. Motivul supărării: promovarea liberalului Peiu, fost membru AUR și SOS, în funcția de șef al organizației Ilfov
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Un șofer a intrat cu mașina într-o mulțime de oameni, în Timișoara! Câte victime sunt
iamsport.ro
Nu îl iartă pe Gică Hagi: ”Nu am cum! E zero”
MediaFlux
Se schimbă banii în țara noastră. BNR anunță românii cum deosebesc bancnotele noi de cele vechi
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?