Adela Popescu a plecat după Radu Vâlcan în Thailanda. Cum a așteptat-o prezentatorul: „Am crezut că se ține de glume”

Adela Popescu și Radu Vâlcan nu pot sta departe unul de celălalt. Prezentatorul se află în Thailanda, unde filmează pentru emisiunea "Insula iubirii", iar soția lui a decis să plece la el. Vedeta și-a anunțat fanii când era în aeroport și a mărturisit că a avut mari emoții pe cele două zboruri.
Alina Costache
19 mart. 2025, 19:27
Adela Popescu a plecat după Radu Vâlcan în Thailanda. Cum a așteptat-o prezentatorul:
Adela Popescu a plecat după Radu Vâlcan în Thailanda

Adela Popescu a plecat în Thailanda singură, fără copii și nu se știe ce perioadă va sta acolo. Oricum, cei trei băieți au rămas pe mâini bune, bunicii și bona se ocupă de ei, așa că părinții pot sta liniștiți.

Citește și: Adela Popescu, dezvăluiri teribile din perioada în care suferea de depresie. Cum a reușit să se redreseze fără ajutorul psihologului: “Nu mai trăiam în afara jobului. Am luat pauză un an”

Adela Popescu: „Mi-a pregătit o mașină cu niște pepene”

Emoții de zbor, emoții pentru copii. Nu știam dacă am făcut bine să plec fără ei. (…) Dar am ajuns cu bine în prima escală după multe rugăciuni și exerciții de respirație. După 5 ore de escală a urmat al doilea zbor. Rugăciuni, exerciții de respirație… știți voi.

Nu știu ce minune s-a întâmplat că am dormit tot drumul. Mă rog, știu. Zborul a fost la 2:00 dimineața după ce două nopți nu dormisem deloc de gânduri și frământări. După 6 ore am ajuns”, a dezvăluit vedeta pe Instagram.

Adela Popescu a mai povestit că nu a fost așteptată la aeroport de partenerul ei, întrucât acesta era prins cu filmările: „El mi-a spus că nu vine să mă aștepte pentru că filmează. Eu am crezut că se ține de glume și sigur sigur o să fie la întâmpinare. N-a fost. Dar măcar mi-a pregătit o mașină cu niște pepene. După 40 de minute prin frumoasa Thailanda …am ajuns.

Acum chiar că urma să mă aștepte la căsuța lui. Doar că ce să vezi… nici aici nu era. Dar i-am trimis poza asta și în două minute a venit să mă întâmpine și m-a scos în sat la restaurant. Eu zis că s-a bucurat să mă vadă. Mi-a dat și-un tomym corespunzător”.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Avertismentul lui Alexandru Țiriac pentru români. Ce îi sfătuiește să facă în următorii 2 ani
Capital.ro
Robotaxiurile intră în Europa: unde vor fi lansate primele curse
Playtech.ro
Cât costă şezlongurile la Nisipurile de Aur în 2026. Preţuri actualizate pentru românii care merg în Bulgaria: „La banii ăștia le cumpăr”
Adevarul
Zelenski și-a schimbat aeroportul de plecare pentru vizitele externe. Liderul ucrainean a utilizat pentru prima dată aeroportul din Chișinău nu pe cel din Polonia
wowbiz.ro
Ce se întâmpla în viața medicului rezident găsit mort la Spitalul Floreasca! Lovitura pe care o primise cu două săptămâni înainte de moarte
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Drona care a bubuit în Portul Constanța ar fi a Ucrainei! Anunțul făcut de Marina Ucraineană, la scurt timp după eveniment. Reacția președintelui Nicușor Dan
iamsport.ro
Banciu a numit naționalele uriașe care ”vor dezamăgi total” la Mondial: ”Zero barat!”
MediaFlux
Planul președintelui Nicușor Dan în cazul în care Guvernul Tomac nu e învestit! S-a aflat acum!
stirilekanald.ro
(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți