Alimentul de la LIDL care se dă aproape GRATIS în toate magazinele din ţară. Este stoc limitat

LIDL vine cu noi oferte irezistibile pentru clienţii săi. Retailerul anunţă reduceri mari la o gamă largă de produse, inclusiv la carnea de porc.
Filip Stan
09 dec. 2021, 10:32
Alimentul de la LIDL care se dă aproape GRATIS în toate magazinele din ţară. Este stoc limitat

Alimentul de la LIDL care se dă aproape GRATIS în toate magazinele din ţară. Stocul este limitat, iar cei care vor să profite de oferte ar trebui să se grăbească.

Alimentul de la LIDL care se dă aproape GRATIS în toate magazinele din ţară

Lidl vine cu oferte imbatabile pentru clienţii săi. Până pe 12 decembrie, poţi cumpăra carne, peşte, băuturi alcoolice şi dulciuri la preţuri foarte mici.

Citeşte şi Lidl facilitează cumpărăturile clienţilor săi înainte de Sărbători. Noua opţiune Click&Pick este disponibilă în toate magazinele

De exemplu, carnea de porc este mai ieftină cu 38 la sută. Un kilogram de pulpă de porc, fără os, costă 12,9 lei. Şi carnea de pui este mai ieftină în această săptămână. Preţul pe kilogram a scăzut de la 18,5 lei la 12,9 lei. T-bone Steak-ul de mânzat este stoc limitat și se vinde cu 8,49 lei/ 100 de grame.

Reduceri de preț sunt și la mezeluri: șuncă de porc – 20% reducere, de la 7,99 lei la 6,39 lei/ 125 grame,  salam italian- 25% reducere, de la 8,99 lei la 6,69 lei/ 400 grame, șuncă din piept de pui – 30% reducere, de la 12,49 lei la 8,69 lei/ 500 grame. Jumările de porc pot fi cumpărate cu 25% reducere, de la 11,99 lei la 8,99 lei/ 250 grame.

Lidl are reduceri de până la 33%  la salata de icre de cod, batoanele din file de somon, tonul la conservă, macroul afumat. Și fructele de mare și chifteluțele de somon au prețuri cu câțiva lei mai mici decât de obicei, cele din urmă fiind stoc limitat.

Dulciurile sunt mai ieftine cu până la 35 %. De exemplu, înghețata cu pepene galben costă 4,49 lei de la 6,99 lei, savarinele și amandinele se vând cu 5,49 lei, de la 7,99 lei la.  Ciocolata cu lapte, stafide și arahide costă cu 31% mai puțin, de la 2,79 lei la 2,09 lei, iar cutia cu praline belgiene poate fi cumpărată cu 23% reducere, de la 14,99 lei la 11,49 lei.

Brioșa de Crăciun, în stoc limitat, costă 2,99 lei, iar foitajul cu vișine 2+1 gratis costă 3,98 lei.

Cei care se gândesc deja să cumpere cadouri pentru copii trebuie neapărat să profite de ofertele LIdl la jucării. Doar până pe 12 decembrie puteţi găsi cele mai frumoase daruri pentru cei mici la preţuri foarte bune.

De exemplu, instrumentele muzicale din lemn au prețuri cuprinse între 49,99 și 79,99 de lei. Bicicleta fără pedale, din lemn, costă 149 de lei și vine în două variante de culori.

Şi cei care mai au de decorat locuinţa pentru Crăciun pot beneficia de oferte imbatabile la brazii naturali sau artificiali, instalaţii şi decoraţiuni.

Citeşte şi Lidl vine cu oferte bombă de Crăciun. Cumpără cele mai inedite cadouri la preţuri de nimic

DailyBusiness
An școlar nou, probleme vechi. Manualele nu sunt actualizate, iar elevii continuă să învețe că România se pregătește să adere la UE
Spynews
Tily Niculae, cu ochii în lacrimi! Un singur mesaj, primit într-o perioadă delicată, a făcut-o să plângă | FOTO
Bzi.ro
Eclipsa de lună schimbă viața zodiilor. Racii, Scorpionii și Vărsătorii, cele mai afectate semne astrale
Fanatik.ro
Bombă pe final de mercato: Leo Bolgado, de la CFR Cluj la Rapid! Detalii de ultimă oră. Exclusiv
Capital.ro
Ambasadorul Ioan Donca, despre fața nevăzută a lui Ceaușescu: Era calm, nu isteric. Avea metodă, nu improviza
Playtech.ro
Cum obții cartea de identitate la urgență în București. Pașii, actele și condițiile
Adevarul
Ministrul Apărării, explicații despre cum e posibil ca Potra să aibă un arsenal şi milioane cash, fără ca serviciile să ştie
wowbiz.ro
ULTIMĂ ORĂ! Un bărbat a tras cu arma pe terasa unui restaurant! Peste 6 victime până în acest moment! Atacatorul nu a fost prins! Primele detalii despre ucigaș și incident
Economica.net
Anunţ-bombă de la Petrom. E jale
Prosport.ro
FOTO. Maria Sharapova şi-a înnebunit fanii cu apariția în costum de baie
kanald.ro
Cine este soția lui Vasile Blaga. Politicianul a dezvăluit secretul căsniciei de 40 de ani: „Nici nu prea știu cum au crescut copiii”
Cancan.ro
Unde a fost găsită Edith, adolescenta din București dată dispărută, după 7 zile. Mama ei vrea să ia legătura cu DIICOT
iamsport.ro
Cercetătorii japonezii anunță că au găsit leacul pentru răul de mișcare din mașinile electrice
MediaFlux
Se renunță la CASS pentru pensiile care depășesc 3.000 de lei. Anunțul ministrului Muncii
stirilekanald.ro
Cristian și Adelin au murit în accidentul de la Budeasa. Aveau 21 și 23 de ani și erau studenți cu planuri mari de viitor. O fată e în stare gravă: "Se ducea la facultate să dea examen"
substantial.ro
O mânca tot corpul, am crezut că e o alergie!