Ana Baniciu e gata să se mute în casă nouă! Renovările vor fi gata până vine bebelușul

În lumina faptului că vor mai avea un nou membru în familia lor, Ana Baniciu și Edy Kovacs au luat o decizie importantă pentru a-și adapta viața, începând astfel pregătirile pentru noua lor locuință.
Alina Costache
27 mart. 2024, 23:06
Ana Baniciu e gata să se mute în casă nouă! Renovările vor fi gata până vine bebelușul
Ana Baniciu e gata să se mute în casă nouă! Renovările vor fi gata până vine bebelușul

Ana Baniciu și Edy Kovacs traversează cea mai frumoasă etapă a relației lor, întrucât au primit vestea că vor deveni părinți. Dorindu-și să îmbrățișeze schimbarea în viața lor la cel mai înalt nivel, cei doi au hotărât să se mute într-o casă nouă acum câteva luni, un proiect îndrăzneț și provocator pentru cuplul lor.

Citește și: Cum arată Ana Baniciu însărcinată în luna a cincea. Artista abia așteaptă să-și strângă în brațe băiețelul – FOTO

În lumina faptului că vor mai avea un nou membru în familia lor, Ana Baniciu și Edy Kovacs au luat o decizie importantă pentru a-și adapta viața, începând pregătirile pentru noua lor locuință. Ana, în special, a avut dorința de a se implica în procesul de amenajare și și-au propus să se mute în noul lor cămin înainte de sosirea bebelușului.

În timp ce Ana numără săptămânile până la naștere, este ocupată cu renovările din noua locuință, concentrându-se pe transformarea ei într-un spațiu care să corespundă viselor lor.

Chiar dacă locuința primită de la bunicii ei se află într-o zonă privilegiată din Capitală, are nevoie de renovări pentru a deveni căminul perfect.

În ultimele două săptămâni, Ana s-a dedicat exclusiv amenajării noului lor cămin, în timp ce soțul ei a supervizat lucrările pentru a se asigura că totul decurge conform planului. Cei doi au distribuit și imagini noi din locuința lor în curs de transformare.

„A venit Edițu acasă și îi arăt cu ce m-am ocupat în ultimele două săptămâni”, a scris Ana Baniciu, pe Instagram.

Într-un interviu acordat pentru Spynews.ro, Ana Baniciu spunea că nu i-a fost ușor să se mobilizeze pentru a începe renovările în locuință. Vedeta spune că este un proiect îndrăzneț, care a necesitat mult timp, dar este convinsă că rezultatul va fi pe măsură.

„Mergem înainte. A fost mai dificil, e mai complicat uneori, mai ales la început de an, oamenii se pornesc mai greu, dar mulțumim Bunului, cred că terminăm în vreo două luni, clar înainte să vină bebelușul. Vom fi 3 în casă nouă”, declara vedeta pentru Spynews.ro.

Citește și: Ana Baniciu a refuzat celebra emisiune de la Antena 1. A divulgat tot în primul interviu

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
A fost găsit cuplul din București, dat dispărut pe Transalpină. În ce stare sunt Mihaela și Horațiu
Fanatik.ro
FCSB, CFR Cluj și U Cluj, capi de serie în turul 3 din Conference League. Cu cine pot juca și când are loc tragerea la sorți
Capital.ro
Pensie 2026. Casa de Pensii poate cere înapoi banii în aceste cazuri. Ce trebuie să știe toți pensionarii
Playtech.ro
Cele mai periculoase plaje din Grecia din cauza curenților. Ce trebuie să știe turiștii înainte să intre în apă
Adevarul
Conflict la vârful puterii în Ucraina. Sîrski îi răspunde lui Fedorov: „Datorită apărării Kievului, astăzi se pot ține briefinguri”. Budanov face un apel disperat la unitate
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O femeie din Galați, găsită fără suflare în casa concubinului ei. Era moartă de două săptămâni
iamsport.ro
Ioan Andone și-a stăpânit cu greu lacrimile! Răzvan Lucescu: ”Pe tata nu îl mai pot suna, dar dacă aș suna pe cineva acum, ar fi nea Ando”
MediaFlux
Horoscop 17 iulie. O zodie dă lovitura în carieră, iar alta primește o veste care îi poate schimba complet planurile
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România