Anca Ţurcaşiu, în costum de baie la 50 de ani. Internauţii au rămas fără cuvinte când au văzut imaginea

Chiar dacă majoritatea femeilor trecute de 40 de ani se feresc să îşi mai expună corpul în costume de baie, la Anca Ţurcaşiu lucrurile stau altfel. A împlinit 50 de ani şi arată mai bine ca niciodată în costum de baie.
Romania TV
25 mai 2020, 10:54
Anca Ţurcaşiu, în costum de baie la 50 de ani. Internauţii au rămas fără cuvinte când au văzut imaginea

„Regimul ovo-lacto-vegetarian presupune excluderea cărnii, grăsimilor şi a zahărului. În rest, consum absolut orice. Mănânc multe salate, brânzeturi, legume şi fructe. Spre exemplu, dimineaţă mănânc două felii de pâine, brânză, o roşie sau un castravete şi beau o cafea. Între mese-o banană sau un iaurt, iar la prânz, o salată cu urdă sau orice altceva am prin frigider.

Îmi place să fac tot felul de combinaţii, să experimentez, aşa că amestec alimentele după inspiraţie. Seară, la fel, mănânc ce găsesc prin frigider”, a spus Anca Ţurcaşiu pentru publicaţia ” Taifasuri”.

Citeşte şi: Anca Ţurcaşiu a făcut marele anunţ după 23 de ani de relaţie cu soţul ei. A dat vestea chiar când erau în vacanţă FOTO

Anca Ţurcaşiu, hărţuită sexual. „L-am sunat pe tata să mă salveze”

Artista a dezvăluit că nu îi place să fie curtată, mai ales că are o căsnicie fericită. „Da, mi se întâmplă. Și lucrul acesta mă sperie foarte tare, mă deranjează și fug elegant de bărbații care încearcă să mă curteze, simt imediat un flirt… Fug, mă eschivez, ajung acasă și îi povestesc soțului meu. Și ne amuzăm amândoi.

Hai să zic că e plăcut să te admire lumea, să te aprecieze, dar până la a mă curta sau a pune mâna pe mine…. Mi se pare prea mult, mai ales la vârsta mea„, a spus Anca Țurcașiu..

Aceasta a povestit și un moment care a speriat-o în tinerețe, atunci când a fost la un pas de a fi agresată sexual.

Da cine își mai aduce aminte… din 1990? Eram studentă atunci, aveam o relație stabilă cu un băiat cu care am fost patru ani, deci nu eram genul care să aibă multe relații. Curte mi s-a făcut tot timpul, uneori au fost și situații mai neplăcute.

Eram invitată în diverse case cu pretextul de a discuta proiecte, se insista apoi către altceva și fugeam. O dată l-am sunat și pe tata să vină să mă salveze. Asta e tinerețea, ce vrei? Dar merg cu fruntea sus știind că nu am făcut în viața mea un compromis. Mai bine în ritmul meu, decât să ajung vârf pentru că am avut o relație cu cineva care poate mi-ar fi oferit o șansă profesională„, a mai spus vedeta.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Maria Covașa, ironie fină la adresa lui Dany Boy după ce i-a cunoscut actuala iubită! Fosta concurentă de la Insula Iubirii nu s-a putut abține
Fanatik.ro
FCSB, echipă de start şoc cu Csikszereda: patru jucători U21! Ce se întâmplă cu Târnovanu. Exclusiv
Capital.ro
România, în fața unei posibile crize a carburanților. Dumitru Chisăliță avertizează. Ce se poate întâmpla cu motorina în următoarele săptămâni
Playtech.ro
Locurile din Grecia unde canicula nu ajunge. Aici poți petrece concediul chiar și în august, festinațiile cu 27-29°C
Adevarul
„Cel mai bine păstrat secret din Europa”. Insula spectaculoasă din Italia, alternativa ieftină la Coasta Amalfi
wowbiz.ro
El este militarul în vârstă de 26 de ani găsit mort în pădurea Babadag. Fusese dat dispărut
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Astăzi se împlinesc 9 ani de la decesul Denisei Răducu! Incredibil ce a apărut pe pagina regretatei artiste
iamsport.ro
Fostul mare mijlocaș al Stelei a refuzat-o de două ori pe Dinamo: ”A venit Mircea Lucescu să mă convingă”
MediaFlux
A treia dronă rusească doborâtă de MApN după ce a intrat pe teritoriul României. Președintele Nicușor Dan, anunț de ultim moment
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România