Lovitură CRUNTĂ pentru interlopul BEBINO. Decizie de ultimă oră luată de INSTANŢĂ

Marius Alecu, alias Bebino, lider al Clanului Sportivilor, este cercetat în stare de libertate pentru tentativă de omor. Interlopul a ratat ocazia de pleca din țară. În plus, a fost pus să plătească și cheltuielile de judecată.
Filip Stan
30 mart. 2020, 18:33
Lovitură CRUNTĂ pentru interlopul BEBINO. Decizie de ultimă oră luată de INSTANŢĂ

Bebino a deschis un proces la Curtea de Apel Bucureşti, în care a solicitat ridicarea interdicţiei de a părăsi ţara, imediat ce a fost eliberat din arest şi trimis acasă pentru a se recupera, după ce a fost măcelărit de un clan rival. Marius Alecu a încercat iniţial la Tribunal, însă, cum această instanţă i-a respins cererea, a contestat-o. Zilele trecute, însă, a primit o veste care i-a spulberat orice speranţă. Ba, mai mult, a fost obligat să plătească și pentru procesul deschis la Curtea de Apel București.

Bătaie cruntă cu luptători MMA într-un restaurant din Bucureşti. Ambulanţa a fost chemată pentru Mustaţă SCENE ŞOCANTE

„Respinge, ca nefondată, contestația formulată de contestatorul-petent-condamnat Alecu Emil-Marius împotriva Sentinţei penale nr.1.934/19.XII.2019 a Tribunalului București – Secția I-a penală, din Dosarul nr.33491/3/2019*. În temeiul art.275, alin.2, Cod de procedură penală, îl obligă pe contestatorul-petent-condamnat la plata sumei de 400 lei, cheltuieli judiciare către stat. Definitivă”, au decis magistrații.

La începutul acestui an, Cezar Petcu, zis Joe, l-a tăiat pe Marius Alin Alecu, zis Bebino din cauza unor discuţii care ar fi plecat de la bani şi de la droguri: „La data de 9 ianuarie, în jurul orei 22:00, Direcţia Generală de Poliţie a Municipiului Bucureşti a fost sesizată prin apel la 112 cu privire la faptul că la două unităţi spitaliceşti din Bucureşti s-au prezentat doi bărbaţi răniţi, cel mai probabil ca urmare a unei altercaţii”.

Cutremur în lumea interlopă. Lovitură DEVASTATOARE pentru CLANUL CORDUNEANU

Cezar Petcu a fugit imediat după comiterea faptei şi s-a predat după câteva zile, fiind cercetat pentru tentativă de omor. La scurt timp, MArius Alecu a fost săltat de poliţie direct din spital şi dus în arest, pentru a fi cercetat tot pentru tentativă de omor, însă a contestat mandatul, iar judecătorii l-au lăsat să plece acasă.

DailyBusiness
Paștele devine tot mai scump. Bugete de până la 1.000 de lei per familie și semne de încetinire economică
Spynews
Bebelușul unui român, găsit printre droguri, mucegai și gunoaie. Scene greu de imaginat în Roma
Fanatik.ro
De ce se sărbătorește de două ori pe an Paștele în familia lui Giovanni Becali: „Ne împărțim!”
Capital.ro
Obligație pentru românii care stau la bloc. Ești răspunzător legal față de vecinii care locuiesc sub tine
Playtech.ro
Contract de donație pentru casă. Cine îl poate ataca şi cât costă actele la notar
Adevarul
Cum au fost construite minunile ingineriei antice. Dunărea și munții, mutați pentru Podul lui Traian și Sarmizegetusa Regia
wowbiz.ro
Mircea Lucescu este condus pe ultimul drum în Vinerea Mare. Semnificația profundă a zilei în care creștinii își plâng Mântuitorul
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Incident tragic în Joia Mare! Un bărbat și-a pierdut viața în Bihor, după ce utilajul pe care îl conducea a căzut într-o râpă de 7 metri
iamsport.ro
”Miron Cozma striga din tribună”. S-a aflat după 30 de ani! Motivul incredibil pentru care Răducioiu s-a retras de la națională
MediaFlux
Hristos a Înviat! Tradiții și obiceiuri în Noaptea de Înviere și în prima zi de Paște. Ce este obligatoriu
stirilekanald.ro
Știrea momentului în România!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj