BLACK FRIDAY 2013. SilverZone anunţă reduceri de până la 70% la bijuterii

BLACK FRIDAY 2013. Magazinul online silverzone.ro organizează pentru prima dată în acest an Black Friday. Administratorul firmei care comercializează bijuterii speră ca vânzările să crească cu 300-500%.
Romania TV
21 nov. 2013, 06:49
BLACK FRIDAY 2013. SilverZone anunţă reduceri de până la 70% la bijuterii

BLACK FRIDAY 2013. „Ne aşteptăm ca de Black Friday să creasca vânzările cu 300-500% faţă de o zi obişnuită. Ne-am pregătit din punct de vedere tehnic şi logistic pentru a face faţă acestui eveniment” , a spus Adi Mălai, manager silverZone.ro.

Black Friday se ţine la silverzone.ro în perioada 22 noiembrie-1 decembrie 2013, timp în care bijuteriile vor avea reduceri de pânnă la 70%.

Cei interesaţi vor putea găsi la reduceri cercei din argint, pandantive cu pietre colorate, brăţări placate cu aur, coliere handmade sau inele.

În perioada Black Friday clienţii vor beneficia de transport gratuit la comenzile mai mari de 150 lei, la comenzile de peste 200 de lei vor primi 5% reducere şi 10% reducere la comenzi care depăşesc 400 lei.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Cine sunt Remi și Bianca, cel de-al doilea cuplu care își testează relația la Insula Iubirii, sezonul X! Au o diferență de vârstă de peste 10 ani
Fanatik.ro
Cum a câștigat Gigi Becali 1.000.000 de euro dintr-o greșeală: „Asta e idioțenie!”
Capital.ro
Statul dă 500 de lei pentru rechizite în anul școlar 2026-2027. Cine sunt cei care vor primi banii și când se depun cererile
Playtech.ro
Analizele medicale gratuite s-ar putea face fără goana de la începutul lunii. Ce vrea să schimbe CNAS
Adevarul
Jaf ca în filme la Londra: Trei români au săpat un tunel spre un magazin de bijuterii
wowbiz.ro
EXCLUSIV | Cine suportă costurile tratamentului Alinei Pușcău din America. Dan Alexa, dezvăluiri despre starea modelului: „Costă undeva la jumătate de milion. Situația e gravă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Klaus-Michael Kühne, miliardarul german cu o avere de 44 de miliarde de dolari, a încetat din viață la 89 de ani
iamsport.ro
”Noua Nadia”, dezvăluiri despre momentul care i-a schimbat cariera: ”A fost mai dificil emoțional”
MediaFlux
Rusia pregătește un posibil atac asupra NATO! Directorul CIA, vizită secretă la Moscova pentru a-l avertiza pe Putin
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat