Brigitte Pastramă l-a făcut cu ou şi oţet pe fostul iubit! „Eu l-am făcut să pară ceea ce este”

Înainte de a se căsători cu Florin Pastramă, Brigitte a avut o relaţie cu Cornel Oană. Vedeta a făcut câteva dezvăluiri ruşinoase despre fostul iubit, în direct, în cadrul unei emisiuni TV, în care a povestit cum a rămas fără magazinul pe care îl avea într-un mall din Capitală.    
Romania TV
14 ian. 2020, 18:17
Brigitte Pastramă l-a făcut cu ou şi oţet pe fostul iubit!

Brigitte şi Florin Pastramă au fost invitaţi în platoul Teo Show, cei doi au vorbit despre cum este viaţa după nuntă, dar şi greutăţile prin care au trecut ca şi cuplu. În ultima perioadă cei doi au dispărut din lumina reflectoarelor, dar cu toate acestea au călători mult împreună şi s-au ocupat de afacerile pe care le au. 

Fosta soţie a lui Ilie Năstase deţinea un magazin într-un mall din Bucureşti, însă acesta s-a închis. Se pare că fostul iubit al vedetei a profitat de Brigitte, dar şi de banii ei în perioada în care aceasta se afla la Ferma. Vedeta a povestit cum l-a schimbat pe Cornel Oană, dar şi faptul că a minţit în legătură cu cariera acestuia. 

„Nu mai am magazinul. Fostul meu iubit nu plătise chiria și nu a mers după marfă. Nu mai contează. El este un băiat pe care eu l-am făcut să pară ceea ce este. El era un simplu angajat, cu un salariu de 2000 de ron, pe care eu l-am luat și l-am făcut să arate într-un fel. I-am schimbat dantura. Am zis că el a lucrat în Dubai, dar nu a lucrat niciodată. El provine din Târgoviște. El este un bărbat care tot timpul m-a înșelat. El m-a părăsit de două ori într-o lună. N-am mai vrut eu să continui aşa.”, a declarat Brigitte Pastramă.

Brigitte s-a cununat civil cu Florin Pastramă

Pe 27 mai 2019, Brigitte Sfat s-a cununat civil cu Florin Pastramă, cei doi au oficializat relaţie pe care au început-o în cadrul unei emisiuni TV. Cuplul a depus actele cu o săptămână înainte de marele eveniment, la care nu au lipsit familiile, dar şi colegii celor doi.

Citeşte şi: Brigitte Sfăt face nunta cu Florin Pastramă. Scandal înainte de cununia religioasă: „Chem Poliţia!”

Cei doi fac afaceri împreună

Citeşte şi: Brigitte Sfăt pregăteşte o marea lovitură. Detalii-bombă despre noua AFACERE

Cu toate că au dispărut din lumina reflectoarelor, Brigitte şi Florin Pastramă fac afaceri împreună, care va fi cu siguranţă una de succes. Cei doi s-au lansat în domeniul imobiliar şi au construit un cartier de vile în Ştefăneştii de Jos. Persoanele care doresc să cumpere o casă de la cei doi soţi trebuie să scoată din buzunar minim 80.000 de euro.

 

 

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
Este oficial! Când începe Insula Iubirii - Reuniuni la Antena 1
Fanatik.ro
Tragedie fără margini în fotbalul românesc! Fostul jucător al UTA-ei a murit la doar 43 de ani în timpul meciului Norvegia – Coasta de Fildeș
Capital.ro
Schimbare importantă pentru permisul de conducere. Cine trebuie să îl reînnoiască mai des
Playtech.ro
Temperatura ideală pentru aerul condiționat în zilele cu peste 40 de grade. Recomandarea medicului, aşa scazi şi factura la curent
Adevarul
Rezultate Evaluare Națională 2026. În ce județe s-au obținut mediile de 10. Sunt cele mai puține din 2011 încoace
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat și-a pierdut viața în Ilfov, în urma furtunii de marți seară. Un copac a căzut peste mașina în care se afla
iamsport.ro
Doliu în fotbalul românesc! A murit Radu Mărginean, fostul jucător al celor de la CFR Cluj și UTA, la doar 43 de ani. Motivul decesului
MediaFlux
Putin își face baze militare la granița cu NATO. Dezvălurile serviciilor secrete de informații
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?