Cătălin Botezatu, despre Bianca Drăguşanu: „Noi vom sfârși împreună”

Cătălin Botezatu a vorbit despre Bianca Drăguşanu, după ce aceasta a dezvăluit că vrea să se căsătoreacă cu actualul partener, Gabi Bădălău. Celebrul designer a declarat că se bucură pentru ea, însă speră că de data aceasta să fie ceva de lungă durată.
Alina Costache
21 ian. 2021, 15:25
Cătălin Botezatu, despre Bianca Drăguşanu:
Bianca Drăguşanu şi Cătălin Botezatu sunt foarte buni prieteni

Cătălin Botezatu, despre Bianca Drăguşanu. Aflată în studioul emisiunii Teo Show, blondina i-a spus lui Cătălin că el va fi cel care îi va deveni părinte spiritual, în cazul în care ajunge a treia oară la altar. „Îți promit că tu vei fi unul dintre nași”, i-a spus Bianca lui Cătălin, în direct, la Kanal D.

Cătălin Botezatu, despre Bianca Drăguşanu

Citeşte şi: Alex Bodi se însoară cu Daria Radionova. Ce spune despre Bianca Drăguşanu, după scandalul cu ameninţările

Deşi toată lumea se aştepta ca designerul să accepte, răspunsul a fost unul neaşteptat. „Tu știi că tot timpul poți conta pe mine. Acum mult timp mi-a zis mi-a zis: mă mărit, asta e, dar tot cu tine rămân. Noi vom sfârși împreună. Este creația mea. A demonstrat că poate așa că tot cu mine va rămâne. Ea știe că se poate baza pe mine. Într-un final eu o iau pe ea”, a spus Cătălin Botezatu.

Bianca Drăguşanu, de urgenţă la Poliţia Capitalei

Bianca Drăgușanu a ajuns de urgenţă, miercuri seară, la sediul Secției 7 de Poliție din București. Vedeta ar fi primit un telefon de pe un număr anonim.

Se pare că un bărbat a venit cu ameninţări pentru frumoasa blondă şi i-a săus că va intra peste aceasta în casă și o va agresa atât pe ea, cât și pe fiica ei, potrivit informaţiilor Xtra Night Show.

Citeşte şi: Gabi Bădălău, cadou de suflet pentru Bianca Drăguşanu. Cum şi-a emoţionat viitoarea soţie FOTO

Bianca Drăgușanu a dezvăluit care a fost motivul pentru care a fost la secția de Poliție în toiul nopții. Blondina se teme pentru viața ei, fiind amenințată de trei bărbați în ultimele ore, aducându-i injurii și amen ințări grave.

Primul apel a fost aseară la ora 21, în care am fost înjurată și amenințată. Al doilea apel a fost în această seară, cu același conținut. Cel de-al treilea apel m-a speriat cel mai tare, mi-a spus că e în fața blocului meu și că intră peste mine și peste fiica mea în casă.

Sunt o femeie singură, cine vrea să îți facă rău, îți poate face. Sunt un om pacifist, nu am nimic de împărțit cu nimeni, nu deranjez pe nimeni cu nimic. Nu mie se mai pare glumă”, a declarat Bianca Drăgușanu, la ieșirea din secția de Poliție.

DailyBusiness
CCR: Pensiile speciale ale magistraților vor fi reduse
Spynews
Dana Badea a recunoscut! Costel Biju a fost bărbatul vieții ei! Cum a reacționat „Regele TikTok-ului” atunci când a auzit
Fanatik.ro
Robert Niţă continuă războiul cu Florin Prunea: “Vorbim de pechinezul ăsta?! Omul trăieşte din răutăţi şi oricum nu înţelege nimic!”
Capital.ro
Elena Udrea e în culmea fericirii. Trăiește cele mai frumoase clipe. Fiica sa joacă un rol important
Playtech.ro
Amenzi pentru cei care nu curăță zăpada din fața curții sau din jurul blocului. Ce sancțiuni riști în România
Adevarul
Cum pot fi furate mașinile cu ajutorul calculatoarelor de bord. Avertismentul specialiștilor în securitate cibernetică
wowbiz.ro
EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
DOAMNE FEREȘTE, în ce hal au putut să moară! Marius și Daniel se întorceau spre casă atunci când mașina lor a... Vezi mai mult
iamsport.ro
A fost om al străzii, dar fostul jucător de la FCSB și Rapid e gata să înceapă o nouă viață
MediaFlux
Ilie Năstase, prins călcând strâmb: Bea bere cu alcool și conduce fără probleme FOTO și VIDEO PAPARAZZI
stirilekanald.ro
Cum se calculează în 2026 impozitul pentru casă?
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat