Ce avere are Andreea Marin. Vedeta a făcut dezvăluiri fără perdea: „Nu sunt un om bogat. Maşina şi casa sunt luate pe credit”

Andreea Marin, una dintre cele mai apreciate prezentatoare de televiziune, a venit cu detalii legate de averea pe care o deține.
Filip Stan
21 apr. 2021, 13:34
Ce avere are Andreea Marin. Vedeta a făcut dezvăluiri fără perdea:
Andreea Marin a pierdut două sarcini
Andreea Marin

Cu toate că Andreea Marin este o prezență discretă când vine vorba despre viața personală, de data aceasta a decis să facă niște dezvăluiri mai puțin cunoscute de fanii săi. A recunoscut că nu este genul de persoană care să arunce cu banii pe lucruri precum haine sau genți scumpe.

„Nu sunt un om pe care să îl poţi numi „cu bani’, bogat. Pe scurt, am casă, o maşină, posibilitatea de a călători şi de a-mi da copilul la o şcoală care să îi ofere un viitor mai bun. Asta e averea în bani pe care o consider importantă. Nu o să mă vezi făcând exces de investiţii în articole vestimentare, în genţi. Sunt mai cumpătată”, a afirmat Andreea Marin, conform wowbiz.

Andreea Marin a mărturisit că plătește și în momentul de față un credit bancar pentru casa în care locuiește cu fetița ei, Violeta. De asemenea, mașina pe care o deține este luată cu un împrumut.

„Admir calitatea acestor produse, dar de la distanţă. Nu o să cumpăr niciodată o maşină de fiţe. Am o maşină normală pentru un om cu nevoile mele, un 4×4. Maşina anterioară am ţinut-o vreo 13 ani. Nu schimb maşinile ca pe şosete. Maşina şi casa sunt luate pe credit. La casa mai am de plătit vreo 10 ani’, a spus Andreea Marin.

Prezentatoarea a devenit cunoscută publicului pe vremea când lucra la TVR, pentru emisiunea „Surprize, surprize”. Deși atunci s-a bucurat de un succes fantastic, partea financiară nu era excelentă.

„Aveam un singur sacou. Nu aveam nimic scump, nu-mi permiteam să port nimic scump. În timp am evoluat, dar nu neapărat ca şi buget. Am rămas fără bani de la o lună la alta de foarte multe ori. Eu nu am fost plătită bine, în ciuda impresiei generale până departe, eram chiar la Surprize. Până nu am început să fiu directorul acestui program nu am început să fiu plătită bine, să ne înţelegem bine! Eram îmbrăcată bine doar la emisiune.’, a spus Andreea Marin.

 

 

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Ultimele imagini cu femeia dispărută după o intervenție chirurgicală! Doi bărbați au târât-o pe jos
Fanatik.ro
Gerard Pique i-a scris un mesaj simplu, însă Shakira l-a uimit cu răspunsul ei: ”Doamne, nu e normală”
Capital.ro
Reguli noi pentru cetățenii fără buletin. Lege pentru persoanele care au împlinit 18 ani
Playtech.ro
Câți litri de alcool poţi produce în gospodărie fără să încalci legea. Noile limite propuse de Parlament, aşa nu vei plăti accize
Adevarul
Un membru al juriului din R. Moldova explică de ce România a primit doar 3 puncte la Eurovision: „Și juriile lor sunt incompetente?”
wowbiz.ro
Cazul morții medicului Cristian Staicu ia o turnură neașteptată. Ce au descoperit anchetatorii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Tir făcut bucăți pe un drum din Republica Moldova. Doi români și-au pierdut viața în urma accidentului violent
iamsport.ro
Ilie Dumitrescu, atacat de un fost colaborator: ”Nu trebuia să aleagă FRF. A făcut un gest mârșav și laș”
MediaFlux
Probleme mari la ANAF! Românii se plâng, Ministerul Finanțelor promite un nou portal mai simplu
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi