Claudia Pătrăşcanu, după ce l-ar fi scuipat pe Gabi Bădălău: „Sunt niște strategii”

Claudia Pătrăşcanu a avut o primă reacţie după ce l-ar fi scuipat pe Gabi Bădălău şi spune că nimic nu este adevărat, sunt doar strategii pentru a o denigra. Se pare că scandalul dintre cei doi continuă şi nu sunt semne că s-ar termina curând.
Alina Costache
05 mart. 2021, 09:32
Claudia Pătrăşcanu, după ce l-ar fi scuipat pe Gabi Bădălău:
Claudia Pătraşcanu a comentat afirmaţiile făcute de Gabi Bădălău

Claudia Pătrăşcanu a comentat afirmaţiile făcute de Gabi Bădălău, că l-ar fi scuipat când a mers să îşi ia copiii. Cântăreaţa spune că informaţiile nu sunt reale şi ba chiar îl acuză de diverse strategii, în încercarea de a obţine custodia copilului.

Citeşte şi: Câți bani avea Claudia Pătrășcanu când a fost dată afară din casa lui Gabi Bădălău

Nu este adevărat și detaliile acestea le cunosc Protecția Copilului și Poliția Locală. Toate aceste detalii au fost constate de acești oameni. Eu nu aș vrea să dau detalii de genul acesta. Cunosc foarte bine detaliile și tot ce s-a întâmplat în ziua respectivă acești oameni de la aceste instituții. Sunt niște strategii, nu știu dacă bine puse la punct neapărat. Eu nu le consider așa, ci niște lucruri răutăcioase și mai consider că dacă se va continua cu astfel de situații nu vom ajunge nicăieri.

Ce mă interesează pe mine și ce ține mine, consider că voi merge cât mai departe, voi face cât mai posibil să aflu ce s-a întâmplat cu dosarele de la Bolintin, Constanța și voi bate la ușile instituțiilor și voi încerca public să ies atunci când consider că nu mai pot. Sper să-și facă treaba cei de la Protecția Copilului”, a declarat Claudia Pătrăşcanu la Antena Stars.

Claudia Pătrăşcanu o pune la punct pe Bianca Drăguşanu

Claudia Pătrășcanu a fost invitată în platoul unei emisiuni tv, cu ocazia lansării noii sale piese, unde a vorbit despre mai multe aspecte ale vieții sale. Cântăreaţa s-a văzut nevoită să răspundă și la o serie de întrebări legate despre „trioul amoros” în care s-a trezit peste noapte.

Claudia Pătrășcanu a comentat cele mai recente declarații ale Biancăi Drăgușanu despre ea în care o acuza că este o mincinoasă. „Nu știu ce legătură are această femeie cu viața mea, cu viața, căsnicia și viețile noastre și nu vreau să comentez absolut nimic, pentru că nu are chiar nicio legătură. Fiecare să-și vadă de treaba ei.

Nu o cunosc, nu mă cunoaște, atunci să nu ne permitem cumva să vorbim prea multe. Nu o cunosc personal, nu am văzut-o niciodată. Da, au fost câteva mesaje de bun-simț, adică nimic deranjant, consider eu, și au fost într-un moment în care încă soțul meu mi-ar fi transmis mie ceva”, a declarat Claudia Pătrășcanu.

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Destinația de vacanță în care au ajuns Andreea Bălan și Victor Cornea după nuntă. A fascinat-o pe artistă
Capital.ro
Capcana permisului de conducere românesc în Spania. Românilor cu rezidență de peste 6 luni li se poate imobiliza mașina
Playtech.ro
Cum au dispărut 15.000 de lei din telefonul unui client urcat într-un taxi din București. Ce trebuie să faci imediat dacă păţeşti aşa ceva
Adevarul
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în Parlament. Analiștii avertizează: Are legătură cu frica de anticipate
wowbiz.ro
El este băiețelul de 4 ani ucis de un câine de pază! Martorii fac declarații șocante despre tragedie: „L-a văzut pe cameră”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ce a ieșit la iveală după tragedia din Buzău, unde Teo a fost mușcat de un câine. Familia acuză proprietarul stânei de mușamalizare: „Acel câine ar fi fost dezlegat”
iamsport.ro
”Mâine pleci acasă!”. L-a sfidat în față pe Gică Hagi, iar ”Regele” s-a înfuriat: ”E prima oară în cariera mea!”
MediaFlux
Putin va fi dat jos de la putere. Gruparea secretă care pregătește revoluția în Rusia
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi