Contra, reacţie grosolană cu 30.000 de copii în tribune. L-a înjurat birjăreşte pe Puşcaş VIDEO

Publicat: Marţi, 15 Octombrie 2019 23:28 // Actualizat: Marţi, 15 Octombrie 2019 23:48 // Sursa: romaniatv.net

Cosmin Contra a avut o reacție şocantă după penalty-ul ratat de George Pușcaș în minutul 52 al meciului România - Norvegia, la scorul de 0-0.

George Pușcaș a executat slab, pe jos, un penalty obținut de Nicușor Bancu în minutul 52.

Cosmin Contra nu a putut urmări execuția și a sărbătorit inițial, crezând că atacantul a reușit să marcheze.

ROMANIA - NORVEGIA 1-1 în GRUPA F preliminariile Euro 2020 la PRO TV. Am luat gol în PRELUNGIRI! Vezi CLASAMENTUL şi TOATE CALCULELE

Apoi, când a realizat că atacantul a ratat, Cosmin Contra a avut o reacție reprobabilă, înjurându-l pe fotbalistul naționalei: "F... morții mă-tii să îți f..., Pușcaș!".

Cosmin Contra, oferte de milioane de euro din Arabia Saudită. Unde va ajunge dacă va rata calificarea la Euro 2020