Decizie radicală luată de o vedetă TV: „Mă retrag la ţară”

Octavia Geamănu şi-a luat prin surprindere colegii şi fanii, când i-a anunţat că a luat o decizie radical. Vedeta a renunţat la televiziune, pentru a se muta la ţară.
Alina Costache
03 apr. 2014, 07:48
Decizie radicală luată de o vedetă TV:

Viitoarea soţie a lui Marian Ionescu a spus că s-a săturat de mondenităţi şi de agitaţia Capitalei aşa că s-a hotărât să plece departe de camerele de filmat, într-un loc lipsit de stres.”Stimaţi telespectatori care v-aţi tot uitat în acest timp la Observator Special, dacă vă întrebaţi ce-i cu mine dând de mâncare la găini, ei bine, asta o să fac eu de-acum încolo. M-am săturat de televiziune, de mondenităţi, de agitaţie de la oraş. Deci gata, nu mai pot. Nu mai pot! Motiv pentru care ştiţi ce-am făcut? M-am mutat la ţară! Nu vreau să mă întorc la oraş. Sunt hotărâtă să rămân la ţară. Ştiu că nu o să-mi fie uşor, dar nici la oraş nu se mai poate. E frumoasă munca în televiziune, ai satisfacţii, dar la un moment dat vrei linişte”, a anunţat Octavia Geamănu, prin intermediul unui reportaj prezentat de Observator Special.

În încheierea materialului, vedeta a precizat că îşi acordă două săptămâni de test, pentru a vedea dacă se acomodează cu viaţa la ţară.

O nouă nuntă în showbiz-ul românesc: Un cântăreţ şi o ştiristă se căsătoresc

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Cum a fost surprinsă Ivana Knoll, frumoasa fană a Croației, pe străzile din SUA, înainte de meciul țării sale cu Anglia de la Cupa Mondială
Capital.ro
Se schimbă regulile pentru cărțile de identitate. Suma pe care o vor plăti românii după 29 august
Playtech.ro
Card sau cash? Metoda de plată care te face să cheltui mai mulţi bani în fiecare lună
Adevarul
De ce războiul din Iran înseamnă pentru SUA o înfrângere mai severă decât în Vietnam. Explicațiile unui expert
wowbiz.ro
A murit Lucian Isar, cunoscut și ca Lucică Diamanta! Bărbatul s-a stins la doar 44 de ani din cauza unei boli autoimune
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat de 69 de ani și-a pierdut viața după ce a mâncat o bucată de brânză. Soția i-o oferise cadou de Ziua Îndrăgostiților
iamsport.ro
Fotbalistul român i-a închis telefonul în nas lui Giovanni Becali: ”Vreau să îți schimb viața!”
MediaFlux
Schimbări majore la Bacalaureat din 2030! Decizia Ministerului Educației merge spre publicarea în Monitorul Oficial
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?