Doliu la Puterea Dragostei. S-a stins din viaţă: „Îi transmit din suflet sincere condoleanţe”

Doliu la Puterea Dragostei, unul dintre concurenţii noului sezon a aflat o veste tristă şi anume că bunica lui s-a stins din viaţă. Mâhnirea este cu atât mai mare, că tânărul nu este acasă, să îşi conducă bunica pe ultimul drum
Romania TV
25 aug. 2020, 14:29
Doliu la Puterea Dragostei. S-a stins din viaţă:

Andrei David, concurent ”Puterea Dragostei” sezonul 3, și-a dorit ca în aceste momente să fie singur, pentru a-şi plânge bunica. El a refuzat, de asemenea, să meargă la distracția cu băieții de pe plajă.

Cu deosebit regret și deosebită tristețe, vă informăm că bunica lui David a decedat și pe această cale îi transmit din suflet sincere condoleanțe”, este o parte din mesajul apărut pe o pagină ce aparține unei telespectatoare fidele a show-ului matrimonial de la Kanal D.

Primul cuplu de la Puterea Dragostei care se căsătoreşte. Când va avea loc nunta: „Vrem să facem totul ca la regi şi regine”

David este din Brașov, este inginer în știința calculatoarelor, iar ca hobby practică dansul latino, salsa și bachata.

Tânărul este dornic să-și găsească jumătatea, pe care o descrie ca fiind precum plajele din Cuba, adică fierbinți, frumoase și pline de energie. Andrei David consideră că viața e ca un mister și vrea să descopere ce efect va avea dragostea întâlnită într-un astfel de context în viața sa. Singurul lucru pe care nu-l va accepta la o femeie, spune el în primul interviu, este ca aceasta să îl trădeze.

Cristina Mihaela, noua prezentatorea de la Puterea Dragostei

Sezonul cu numărul trei de la Puterea Dragostei este prezentat de Cristina Mihaela Dorobanțu, vedeta care a devenit cunoscută publicului dupa ce a concurat la Bravo, ai stil!, a prezentat, alături de Victor Slav „Îmi place dansul!” și a fost prezentatoarea rubricii „Secrete intre fete”, din cadrul emisiunii Teo Show, la Kanal D.

Sunt foarte fericită să fac parte din acest show extraordinar, Puterea Dragostei; sunt nerabdatoare să îi cunosc pe concurenți, să intru în atmosfera de la filmări. Va fi o provocare frumoasă pentru că e vorba despre dragoste, despre oameni care își caută sufletul pereche. Sper să le port noroc concurenților!„, spunea Cristina Mihaela Dorobanțu la începutul show-ului.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Betty Salam, declarație de dragoste pentru Roberto Tudor! Fiica lui Florin Salam se simte în al nouălea cer
Fanatik.ro
Decizia luată de Ionel Ganea, la 6 luni de la decesul fiului de 2 ani. Ce urmează să facă fostul fotbalist: ”Te vom iubi mereu, îngeraș”
Capital.ro
Călin Georgescu e în doliu. Și-a luat adio de la un mare român: S-a mutat la Cer o stea a demnității românești!
Playtech.ro
Toate măsurile fiscale pentru 2026. Pentru ce vor plăti românii impozite mai mari şi taxe de anul viitor
Adevarul
Mesajul dur al unui profesor de Drept: Dacă un neurochirurg de 65 de ani poate opera, și un judecător poate pronunța divorțuri
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Momentul în care un porc „evadat” de la o tarabă fuge haotic pe străzile din Vaslui. Videoclipul a ajuns viral
iamsport.ro
ȘOCANT! MM Stoica l-a dat afară de la FCSB după ce l-a prins că sifonează informații din club: 'Atât de mare era obsesia'
MediaFlux
Vrei 10.000 de euro pe lună? Iată unde se angajează românii pe acest salariu
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
substantial.ro
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu