Ducesa de Cambridge publică de Crăciun o fotografie cu cei trei copii și prințul William

În prima zi de Crăciun, ducesa de Cambridge a publicat online o fotografie inedită alb-negru cu cei trei copii ai săi și prințul William. Fotografia este însoțită de mesajul „Crăciun fericit!”, scrie BBC.
Romania TV
25 dec. 2019, 12:00
Ducesa de Cambridge publică de Crăciun o fotografie cu cei trei copii și prințul William

Imaginea, în care ducele de Cambridge este surprins sărutându-l pe obraz pe cel mai mic dintre copii, Louis, a fost realizată în Norfolk, la începutul acestui an. 

Prinţesa Charlotte şi prinţul George participă pentru prima dată la slujba de Crăciun de la Sandringham, alături de regina Elizabeth II. Prinţul consort Philip nu este prezent la slujbă, din motive de sănătate.

Ducesa de Cambridge a început să facă fotografii în 2015, când a realizat primele portrete oficiale ale prinţesei Charlotte. Palatul Kensington publică adesea fotografiile făcute de ducesă, prin care aceasta marchează momentele importante din viața copiilor ei.

 

Citește și:

Prinţul Philip, soţul Reginei, a părăsit, marţi, spitalul în care a fost internat pentru îngrijiri medicale

DailyBusiness
Macron: Dialogul cu Putin ar trebui să aibă loc fără „prea mulți interlocutori, să fie un mandat clar”
Spynews
Tajine de pui cu lămâie şi măsline. Rețeta lui Chef Horia Manea de la Meniu de vedetă
Fanatik.ro
Neluțu Varga, cadoul perfect pentru Ciprian Deac în ziua în care fotbalistul împlinește 40 de ani: „Nu se lasă! E dorința mea”
Capital.ro
Doliu în lumea muzicii. S-a stins un mare artist: Întreaga familie a fost devastată
Playtech.ro
Accident cu pieton în 2026: ce se verifică, cum se stabilește culpa și ce greșeli te îngroapă
Adevarul
A murit „regele motorinei”, partenerul „de afaceri” al fostului șef al ANAF Sorin Blejnar. Era dat în urmărire internaţională din 2015
wowbiz.ro
EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
S-a aflat cine este femeia care a căzut în fața mașinii, în Târgu Jiu. Nadiana Rozalia Olariu era angajată a Spitalului Județean de Urgență
iamsport.ro
Gică Hagi nu vine la națională din cauza lui Mihai Stoichiță! ”E o problemă!”
MediaFlux
România, la un pas de anticipate? Anunțul momentului la nivel național
stirilekanald.ro
VIDEO Tentativă de răpire în supermarket! Fetița de un an și jumătate a fost smulsă de lângă mama ei
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat