Duritate şi rafinament. Cele mai tari driblinguri şi faulturi din Argentina VIDEO

Campionatul Argentinei se află în vacanţă, dar o sinteză a celor mai relevante faze din Apertura 2011 au fost făcute de canalul de televiziune TyC.
Romania TV
07 ian. 2012, 17:10
Duritate şi rafinament. Cele mai tari driblinguri şi faulturi din Argentina VIDEO

Campionatul Argentinei este în vacanţă, urmând a se relua pe 12 februarie, cu prima etapă din Clausura. TyC, una dintre televiziunile cu drepturi de transmisie asupra competiţiei a realizat o selecţie din care lipsesc golurile, ratările sau paradele portarilor.

La baza colajului au stat duritatea şi rafinamentul, însă dacă cele mai frumoase driblinguri au fost grupate în 90 de secunde, faulturile ocupă restul de şapte minute din clip.

DailyBusiness
Trump mobilizează industria privată pentru a-și consolida superioritatea tehnologică în programele spațiale
Spynews
Ultimele cuvinte ale lui Cătălin Măruță în calitate de prezentator al emisiunii! De abia a putut să vorbească de lacrimi
Fanatik.ro
Veste-bombă de la FCSB: „Într-o lună va fi pe teren”. Ce spune Meme Stoica despre „noul fundaș”. Update Exclusiv
Capital.ro
Verdictul anului pentru Călin Georgescu. Tribunalul București decide astăzi, 9 februarie
Playtech.ro
Câte zile ține noul val de ger, care aduce temperaturi de -15 grade Celsius. Un anticiclon lovește România
Adevarul
Capcana armistițiului în Ucraina. Visul lui Zelenski versus termenul american din iunie: „Asta e lecția de care trebuie să ținem cont”
wowbiz.ro
Cine sunt cele victimele accidentului cumplit din Caraș-Severin. Un tată și cei doi copii ai săi au murit în impactul devastator
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doamne, ce TRAGEDIE! Fiul celebrului artist a fost găsit MORT în... Vezi mai mult
iamsport.ro
Alianță pentru excluderea FCSB din SuperLiga: ”Mergem la UEFA. Trebuie să desființăm echipa «fake» a lui Gigi Becali”
MediaFlux
Românii și-ar putea lua adio de la o categorie de vouchere. Ministrul Economiei: „Eu cred într-o eliminare graduală”
stirilekanald.ro
Moartea a făcut prăpăd în Caraș-Severin. Trei persoane au murit după ce un TIR și un microbuz s-au ciocnit violent
Top 5 sloturi Yggdrasil