eJobs face angajări. Vezi unde şi dacă te califici

eJobs, cel mai mare site de recrutare din România, angajează la Cluj-Napoca omul potrivit pentru postul de regional sales manager.Află dintr-un material RTV.NET ce exigenţe impun angajatorii candidaţilor interesaţi de acest loc de muncă şi care este termenul-limită de primire a CV-urilor pentru postul ofertat de eJobs la Cluj.
Romania TV
04 sept. 2013, 07:35
eJobs face angajări. Vezi unde şi dacă te califici

Te califici pentru postul de manager regional de vânzări la eJobs dacă ai experienţă relevantă în vânzări de servicii, preferabil în zona de HR, şi, de asemenea, dacă ai experienţă relevantă în gestionarea relaţiilor cu clienţii.

Candidatul potrivit pentru acest post are cunoştinţe avansate de limba engleză, e dispus la deplasări, e orientat către rezultate, are abilităţi de comunicare şi de negociere, este o pesoană energică şi entuziastă.

Candidatul selectat pe acest post va elabora, dezvolta şi implementa strategia de vânzări la nivel local/regional, va cerceta, monitoriza şi analiza piaţa locală/regională de HR, va dezvolta relaţia cu clienţii din portofoliu, va îndeplini target-ul de vânzări şi va întocmi rapoarte săptămânale de activitate.

Candidaţii interesaţi să lucreze pentru eJobs la Cluj pot trimite CV-urile pentru post până pe 4 octombrie, potrivit anunţului de recrutare pe care îl găseşti aici.

DailyBusiness
Tanczos Barna respinge ideea suspendării președintelui Nicușor Dan: „Un foc de paie, nu se va întâmpla”
Spynews
Tavanul unui hotel din Sibiu s-a prăbușit peste oamenii din piscina interioară. Planul roșu a fost activat de urgență
Fanatik.ro
„Asta înseamnă să fii mafiot!” Giovanni Becali a explicat, peste ani, replica prin care a ajuns celebru: „Când parchez maşina, dau un milion şpagă!”
Capital.ro
Călin Georgescu îi unește pe români în ziua de Crăciun. Cum își pot recâștiga țara: Pentru cei care vor veni după noi, să știe!
Playtech.ro
Locul de pe Pământ unde s-a înregistrat cea mai scăzută temperatură din istorie. Zăpada a acoperit clădirile până la etajul doi
Adevarul
Europa, din nou în alertă: un virus mortal, mai periculos decât COVID, a fost confirmat în Franța
wowbiz.ro
Doliu în lumea folclorului din România! Ion Drăgan a murit chiar în prima zi de Crăciun
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Tradiții și obiceiuri în noaptea de Revelion 2026. Mersul cu Plugușorul
iamsport.ro
Radu Banciu, dezlănțuit! L-a numit ”prostănacul anului” pe faimosul milionar: ”Fondatorul prostiei în această țară! E prostul fudul al neamului românesc”
MediaFlux
Tradiții și obiceiuri pentru a doua zi de Crăciun. Ce este interzis în această zi de mare sărbătoare, de Soborul Maicii Domnului
stirilekanald.ro
A murit cunoscutul om de afaceri gălățean, Corneliu Istrate
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend