Elena Ionescu părăseşte Survivor pentru o emisiune de divertisment la Antena 1

Survivor România i-a deschis Elenei Ionescu, fostă Mandinga mai multe uși. Astfel, solista a bătut palma cu Antena 1 pentru o emisiune de divertisment.
Romania TV
20 aug. 2020, 08:46
Elena Ionescu părăseşte Survivor pentru o emisiune de divertisment la Antena 1

Elena Ionescu a început să cheltuiască banii de la „Survivor”. S-a îmbogățit la Kanal D, dar a semnat cu Antena 1, anunţă Click. Experienţa „Survivor România” de la Kanal D i-a deschis Elenei Ionescu ( 32 de ani) apetitul pentru camerele de luat vederi. Iată că, după ce a câştigat marele premiu, solista a primit o ofertă tentantă, de a participa la Antena 1 la o emisiune de divertisment. O veţi vedea total schimbată, cu un bust mult mai generos, după intervenţia chirurgicală efectuată în urmă cu două zile.

Elena Ionescu s-a decis. Ce va face cu banii câştigaţi la Survivor România 2020 

Zilele trecute, Elena Ionescu (32 de ani), câştigătoarea marelui premiu de 250.000 lei, la reality-show-ul „Survivor România”, a fost surprinsă făcând slalom între sediul postului de televiziune Antena 1 şi cabinetul medicului estetician Călin Doboş, specialist în operaţii estetice. „Dacă pentru mulţi anul 2020 a fost unul cu ghinion, iată că pentru Elena a fost unul cu realizări. A câştigat premiul cel mare la reality-showul de la Kanal D şi a semnat cu Antena 1 pentru o nouă emisiune. De data aceasta este vorba despre un show cu mămici vedete, «Mămici cu lipici», în care îl va implica şi pe fiul ei, Răzvan, şi în care vor fi şi alte persoane publice care au copii. Elena vrea o viaţă mai bună pentru copilul ei şi cum nu sunt concerte şi evenimente acum e bucuroasă că poate câştiga bani din munca în televiziune. Ei i-ar fi plăcut şi la «Te cunosc de undeva», show-ul transformărilor, însă nu-i timpul trecut”, ne-au povestit surse apropiate solistei.

DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Gigi Becali a cerut să intre din nou în direct pentru a face un anunț de necrezut: vrea ca Steaua să devină echipa a doua a celor de la FCSB!
Capital.ro
UPDATE: Decizie pentru Călin Georgescu și Potra în dosarul de lovitură de stat. Curtea de Apel București a dat undă verde
Playtech.ro
450 de radare pe drumurile din România de Paștele catolic și Floriile ortodoxe. Unde vor fi amplasate
Adevarul
Șeful Forțelor Navale Române: „Există motive care mă țin noaptea treaz”. Adevărul despre pericolul minelor marine și amenințarea Rusiei
wowbiz.ro
Rezultate autopsie Cristian Staicu. Ce au descoperit legiștii despre moartea medicului din București
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Anchetatorii iau in calcul 3 ipoteze în cazul medicului incendiat în propriul apartament. Apropiații fac dezvăluiri despre ultimele clipe din viața lui
iamsport.ro
BOMBĂ! Gigi Becali a vorbit cu ministrul Radu Miruță despre Steaua: ”A zis că așteaptă o ofertă”
MediaFlux
Cum a fost găsit Coiful de la Coțofenești și cele două brățări dacice din aur: Suspecții au încheiat acorduri cu justiția VIDEO
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj