Flavia Groșan îi ia apărarea lui George Simion: Oricât ai face tot nu este de ajuns. Așa ajungi la blazare și lehamite

Flavia Groșan s-a saturat de modul în care operează oamenii care conduc România. Cunoscutul medic a vorbit despre George Simion, pe care chiar îl vede un exemplu pentru politicieni.
Alina Costache
14 ian. 2022, 08:51
Flavia Groșan îi ia apărarea lui George Simion: Oricât ai face tot nu este de ajuns. Așa ajungi la blazare și lehamite

Flavia Groșan îi ia apărarea lui George Simion. Mai mult decât atât, aceasta spune că în momentul în care începe să ți se reproșeze lucruri nu îți mai vine să faci nimic.

Flavia Groșan îi ia apărarea lui George Simion: Oricât ai face tot nu este de ajuns. Așa ajungi la blazare și lehamite

”Tânăr, cu șarm, acest George Simion, cu o trupa foarte deșteapta in jur, inițiază demiterea guvernului, salveaza porcul din bătătura, opresc greenpassul. își donează indemnizația din parlament si multe altele.

Si acum, la un post de televiziune i se reproșează ca nu a salvat facturile la gaze si electrică. Iar eu constat ca oricat ai face tot nu este de ajuns. Si uite așa ajungi la blazare si lehamite. Nu ți mai pasa.

PS Una i sa fii populist si alta i sa fii popular.”, a zis Flavia Groșan.

Medicul Flavia Groșan, hărţuită şi ameninţată în mediul online: „Sunt turbaţi. Mă supraveghează pas cu pas”

Medicul pneumolog Flavia Groşan a devenit cunoscută după ce a afirmat că ar fi vindecat peste 1000 de pacienţi infectaţi cu COVID după o schemă de tratament proprie. De atunci, a strâns în jurul ei numeroşi susţinători, dar la fel de mulţi detractori.

Recent, doctoriţa le-a transmis un mesaj contestatarilor săi în care dă asigurări că nu se sperie şi că va continua să-şi facă treaba ca şi până acum.

„Recunosc, timp de 2 ani m-aţi protejat sau m-am protejat de furia unora. La ce luptă am dus cu prietenul meu Covid, aveam nevoie de un confort psihic să pot gândi logic. Ei, dar astăzi am dat peste un grup de opozanți. Eu nu știam nimic despre ei, dar ei știau totul despre mine. Ferească Dumnezeu, ce blăstămații, ce acuze, câta ura. Acum sunt turbați că după 2 luni de pauză, reîncepem online ul. Mă supraveghează pas cu pas.

Calm, băieți, ce am eu în cap nu prea poate să-mi ia nimeni. Faceți voi mai academic decât mine. Amin”, a fost mesajul medicului Flavia Groșan, postat pe pagina sa de Facebook.

Citește și: Specialiştii din Marea Britanie confirmă tratamentul folosit de dr. Flavia Groşan împotriva COVID-19. Ce spune medicul român

DailyBusiness
Pfizer cere României despăgubiri de 500 de milioane de euro într-un proces privind vaccinurile anti-COVID
Spynews
Când va fi înmormântat Mario Berinde, copilul ucis în Timiș. Familia lui a făcut anunțul trist
Fanatik.ro
Dezbatere în direct: a ales bine Cătălin Cîrjan să nu plece de la Dinamo? „E ceva rar” / „Reîncarnarea lui Cătălin Hîldan”
Capital.ro
Marea actriță a murit. A fost o legendă a teatrului, filmului și televiziunii: O actriță cu adevărat minunată!
Playtech.ro
Ce venituri nu pot fi poprite de ANAF, potrivit legislației actualizate pentru 2026
Adevarul
Autostrada cu tuneluri din vestul României, realizată pe jumătate. Câți metri au mai rămas de excavat din galerii
wowbiz.ro
Primele declarații ale lui Mircea Lucescu după ce a ajuns de urgență la spital! Problemele de sănătate cu care se confruntă selecționerul României: „Am fost nevoit să mă internez”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
(P) Rolul farmacistului în menținerea sănătății de sezon
iamsport.ro
Uluitor! Angelo Niculescu a spus înainte să moară de ce nu a jucat Nicolae Dobrin în Mexic: ”Inadmisibil, lipsă de conștiință!”
MediaFlux
Nicușor Dan, vestea cea mare privind numirile la SRI și SIE! Avertismentul președintelui: Coaliția stă ceva mai rău decât stătea acum șase-șapte luni
stirilekanald.ro
VIDEO El este tânărul care se zbate între viață și moarte după ce mașina i-a fost spulberată de tren, în Chiajna. Ghițan are doar 30 de ani și este tatăl a doi copii
Fotbal de Crăciun în Premier League: City poate urca pe 1 după etapa de Boxing Day