Fosta iubită a lui Smiley s-a despărţit de iubit. Sânziana Negru este din nou singură: „Mă simt vulnerabilă şi dezechilibrată”

Sânziana Negru şi Bogdan Mustățea nu mai formează un cuplu. Deşi toată lumea se aştepta să îşi oficializeze relaţia, se pare că, după doi ani şi jumătate cât au stat împreună, au decis că este mai bine ca fiecare să meargă pe drumuri separate. Anunţul a fost făcut chiar de fosta iubită a lui Smiley, pe reţelele de socializare.
Romania TV
30 sept. 2020, 09:27
Fosta iubită a lui Smiley s-a despărţit de iubit. Sânziana Negru este din nou singură:

Cei care sunteți aici de mai mult timp știți că eu nu sunt adepta vorbitului foarte mult despre relație, familie, pentru că mi se pare că trebuie să rămână private. E mai bine ca mai puțină lume să știe ce se întâmplă acasă. Dar pentru că atât eu,cât și Bogdan ne desfășurăm munca pe aceste canale de social media și munca noastră s-a îmbinat cu relația, am simțit să împărtășesc anumite lucruri cu voi.

Probabil ați observat că Bogdan lipsește de pe Instagramul de ceva timp. Motivul este acela la care s-a gândit mai multă lume, și anume că ne-am despărțit. Am decis acum câteva săptămâni că e decizia corectă pentru noi. Nu am să intru în detalii, dar am vrut să scap de presiunea asta de a ști doar eu, pentru că a fost o relație cu foarte multe experiențe pe care le-am împărtășit aici cu voi.

Nu am să spun că e ușor sau să fiu acum femeia puternică și independentă care zice că viața merge înainte, deși asta se întâmplă, pentru că dacă investești măcar și un minim de sentimente în doi ani și jumătate, tot te simți vulnerabil și dezechilibrat. E perfect normal să simți că deraiezi puțin de la direcția pe care o aveai, dar încerc să mă concentrez pe lucrurile frumoase din viața mea care nu sunt puține.

Cred că a fost cea mai frumoasă relație a mea de până acum, prin prisma experiențelor pe care le-am avut”, a spus Sânziana Negru pe InstaStory.

Citeşte şi: Zeci de vedete şi influenceri au petrecut pe litoral fără măşti şi distanţare socială

Se mută în casă nouă

Cu ocazia mărturisirilor, Sânziana Negru a punctat faptul că se mută zilele acestea într-o casă nouă, de care fanii știau, acolo unde ar fi trebuit să locuiască cu Bogdan. Și, pentru că a primit câteva comentarii legate de „viitoarea familie”, blondina a vrut să îi lămurească pe oameni că lucrurile nu vor mai sta așa. 

Foarte multe dintre voi mi-ați dat mesaje că acolo ar trebui să fie camera copilului și n-a picat foarte bine, a spus Sânziana Negru, tristă, pe Instagram. Știu că o să fie bine, în timp, a mai adăugat influencerița.

DailyBusiness
Rubio vizitează Bahrainul pentru a obține sprijinul liderilor arabi din Golf în legătură cu acordul de pace cu Iranul
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Fostul crainic al lui Dinamo a scăpat de închisoare după ce a abuzat sexual un minor. Decizia controversată a Curții de Apel
Capital.ro
BNR avertizează asupra riscurilor pentru economia României. Valentin Lazea: Dacă ar exista voință politică am avea venituri
Playtech.ro
Se amână înlocuirea rovinietei pentru transportatori. Când va intra în vigoare TollRO
Adevarul
CTP îl atacă pe Ilie Bolojan, după ce l-a susținut constant. Motivul supărării: promovarea liberalului Peiu, fost membru AUR și SOS, în funcția de șef al organizației Ilfov
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Un șofer a intrat cu mașina într-o mulțime de oameni, în Timișoara! Câte victime sunt
iamsport.ro
Nu îl iartă pe Gică Hagi: ”Nu am cum! E zero”
MediaFlux
România răspunde la amenințările Iranului. Suntem acuzați de complicitate cu SUA în război
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?