Gabriela Cristea a clacat pe rețelele de socializare: „Am înjurat de toți sfinții. Am treabă ca la balamuc”

Gabriela Cristea a fost copleșită de îndatoririle de mamă, iar vedeta a împărtășit fanilor că nu a dormit toată noaptea pentru că a trebuit să aibă grijă de cele două fiice.
Ruxandra Rădulescu
07 dec. 2021, 17:45
Gabriela Cristea a clacat pe rețelele de socializare:

Gabriela Cristea este o femeie împlinită în plan profesional, dar și o mamă care trebuie să aibă grijă de familie și de cele două fiice, Victoria și Iris.

Vedeta s-a confruntat cu din ce în ce mai multe responsabilități în ultima vreme, iar prezentatoarea și-a vărsat năduful pe rețelele de socializare.

Gabriela Cristea şi-a sărbătorit ziua de naştere în izolare: „A fost spectaculos”

Aceasta a povestit fanilor că o noapte întreagă a fost nevoită să doarmă pe rând cu fiecare dintre cele două fetițe ale ei, iar dimineața vedeta se simțea extrem de obosită, cu toate acestea a reușit să le pregătească pe cele două copile pentru școală.

Gabriela Cristea a mai adăugat că deși avea foarte multă treabă în ziua respectivă, aceasta a decis să se întoarcă în pat pentru a recupera orele de somn pierdute.

”Neata! Cum e ziua voastra? A mea e naspa…m-am trezit azi noapte de doua ori pentru fete si am dormit in trei paturi diferite. Cand a sunat telefonul la 07:30 am injurat de toti sfiintii si m-am ridicat din pat taras, mi-am tras pe mine primele haine gasite si m-am apucat sa imbrac fetele. Iris a fost ok, dar Victoria a fost maraita cat pentru toate zilele in care e minunata si a plans de cand am intrat la ea in camera si pana a intrat in usa gradinitei.

Gabriela Cristea, despre problemele grave de sănătate cu care s-a confruntat din cauza Covid-19: „M-am trezit într-o noapte în panică”

Apropos, a trimis educatoarea acum niste poze cu clasa si ea rade cu gura pana la urechi…sa se stieeeee! Cand am iesit sa deschid poarta am descoperit vremea mirobolanta cu ceata si umezeala de faci asm si daca nu ai…si daca nu ai…si daca mai vreti, continui. Am treaba ca la balamuc, dar m-am intors acasa, mi-am pus din nou pijamaua si m-am bagat in pat. Mai fac treaba si mai tarziu!”, a scris Gabriela Cristea pe Instagram.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Gabriela Cristea (@bygabrielacristea)

DailyBusiness
Paștele devine tot mai scump. Bugete de până la 1.000 de lei per familie și semne de încetinire economică
Spynews
Bebelușul unui român, găsit printre droguri, mucegai și gunoaie. Scene greu de imaginat în Roma
Fanatik.ro
Ce s-a întâmplat în ultimele secunde înainte de accidentul mortal de la Snagov, unde doi tineri și-au pierdut viața: „A căzut peste ei efectiv”
Capital.ro
Pensionarii care primesc 2.782 de lei de la stat. Date oficiale de la Casa de Pensii
Playtech.ro
Primele consecințe pentru Ungaria după căderea lui Viktor Orban. Semnalul...
Adevarul
Cine câștigă și cine pierde după alegerile istorice din Ungaria: Trump și Putin rămân fără cel mai important aliat din Europa
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a părăsit România, la două zile de la înmormântarea lui Mircea Lucescu. Mărturisirea pe care a făcut-o cu lacrimi în ochi, în prima zi de Paște: „Am comunicat mult prea puțin cu el”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doi tineri de 20 de ani și-au pierdut viața în seara de Paște, după ce s-au izbit puternic de un copac. Se îndreptau spre Lacul Snagov în momentul tragediei
iamsport.ro
Magia lui Gică Hagi: cum a reușit să revitalizeze un jucător considerat terminat: ”Sunt Hagi! Sună-mă când poți”
MediaFlux
PAPARAZZI Marina Dina, o zi de mall alături de un bărbat misterios după ce s-a întors de la Survivor! Îmbrățișări, cafele și cumpărături FOTO și VIDEO
stirilekanald.ro
Reacția Rusiei după ce Viktor Orban a pierdut alegerile: "Peste patru luni..."
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj