Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus: „Nu ar trebui să îmi trăiesc viața așa”

Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus. Prezentatoarea a vorbit, zilele trecute, despre mai multe aspecte din viața ei personală, printre care și faptul că vrea să se apuce de un post negru pentru a-și regenera organismul. Multă lume a crezut că vrea să facă acest lucru ca să slăbească, dar nu este așa.
Alina Costache
25 mai 2024, 12:36
Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus:
Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus

Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus. Vedeta a repetat de mai multe ori că se simte foarte bine în corpul ei și nu își dorește deocamdată să facă nicio schimbare. Într-un videoclip recent a vorbit despre “trebuie” din viața noastră și a menționat despre comentariile pe care le primește adesea, în care i se spune că trebuie și ea să slăbească.

Citește și: Gabriela Cristea vrea să își schimbe dieta. Alimentele care nu lipsesc de pe lista de cumpărături a vedetei: „Ceafa de porc rămâne doar pentru weekend”

Gabriela Cristea, despre lupta cu kilogramele în plus

Prezentatoarea TV a încercat să înțeleagă cine anume formează etalonul de kilograme cu privire la viața ei și cine anume ar trebui să verifice la ce greutate ar trebui să se simtă ea bine. A spus că își trăiește viața după cum consideră ea, nu după cum îi spun ceilalți că ar trebui să fie fericită.

Trecem și la capitolul “trebuie să slăbești”. Serios? Cine spune? Cine formează etalonul la câte kilograme ar trebui să mă stabilizez? Eu, dacă eu vreau să mă stabilizez la 200 kg, acolo mă stabilizez, pentru că așa vreau eu.

Nu mă interesează și nu ar trebui să îmi trăiesc viața așa cum considerați voi sau după cum spuneți voi. Nu așa trebuie. Trebuie să fim fericiți. Atât trebuie în lumea asta”, a spus Gabriela Cristea.

DailyBusiness
Câți bani a câștigat Cristela în 2024. Cu ce afaceri se ocupă soția lui Călin Georgescu
Spynews
Ion Iliescu a fost supus unei noi intervenții! Anunț de ultimă oră despre starea de sănătate a fostului președinte
Bzi.ro
Andreea Esca și-a făcut talentul la ziua Loredanei Groza! A luat microfonul în mână și a făcut senzație
Fanatik.ro
Floarea care îți dă o stare de bine și purifică aerul întreaga zi. Te poți bucura de ea întreaga vară și e foarte ușor de întreținut
Capital.ro
Proprietarii de la bloc NU au voie. Se obține obligatoriu acordul vecinilor. Nu poți schimba în propriul apartament
Playtech.ro
Intră banii pe cardurile sociale! Când se virează prima tranșă din 2025
DailyBusiness
Bacalaureat 2025: A început proba la Limba română pentru peste 100.000 de elevi
Adevarul
Coafeza care și-a părăsit soțul și cei 3 copii pentru un războinic Masai, după o vacanță în Kenya. Cum s-a terminat povestea
wowbiz.ro
Imagini de infarct cu Ioana Tufaru în costum de baie la plajă în Eforie! Vacanță pe buget de criză: 40 lei/zi
Spynews
Discuții aprinse pe ponton la Snagov. Laurențiu Reghecampf a venit să ia barca! A venit poliția
Spynews
Când a aflat Dan Alexa de presupusa infidelitate a soției sale! Susține că el a filmat imaginile cu ea ieșind din casa altui bărbat: ”Mi-a luat nevasta”
Evz.ro
Adevărul despre relația Prodan - Alexa. De la ce a plecat celebrul scandal
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
FOTO. Serena Williams, imagini incendiare în costum de baie, după ce a slăbit enorm
kanald.ro
Bucureștenii rămân fără apă începând cu 17 iunie 2025! Care este Sectorul vizat
Cancan.ro
Informații de ultimă oră despre Traian Băsescu. Ce se întâmplă cu fostul președinte, după operația la inimă
Playsport.ro
”O masă pe zi este suficientă la vârsta de 50 de ani”. Un specialist vorbește despre longevitate și nutriție la..,
Capital.ro
Se pune limită la apă. Proprietarii de case trebuie să declare cantitatea consumată. Decizia se aplică din 6 august 2025
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Un nou cuplu controversat. Ea e psihologă de 26 de ani, iar el e un milionar de 64 de ani
stirilekanald.ro
Iulia a murit lovită de tren, în timp ce asculta muzică în căști. Fata nici nu împlinise 18 ani
Asta mai lipsea. Grevă generală
MediaFlux
Se dă amendă 2.000 de lei pentru mașinile parcate neregulamentar în București! Poliția a intrat pe fir și le ridică imediat
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Casa Regală britanică e în doliu. A murit prietenul prințului William, viitorul rege e devastat