INCREDIBIL. O celebră cântăreață, acuzată că este escorta la Dubai și Londra

Una dintre cele atrăgătoare cântărețe din industria muzicală românească este acuzată că practică cea mai veche meserie din lume la Londra și Dubai. Bruneta cere sume de până la 3,500 de lire sterline pentru o noapte.
Alina Costache
20 nov. 2020, 13:05
INCREDIBIL. O celebră cântăreață, acuzată că este escorta la Dubai și Londra

INCREDIBIL. Cântăreața este escortă de lux la Londra și Dubai și cere sume de până la 3.500 de lire sterline, conform surselor CANCAN.ro. Bruneta a colaborat recent cu unul dintre cei mai îndrăgiți cântăreți români.

Citește și: Anamaria Prodan a slăbit miraculos! Imagini incendiare cu impresara în costum de baie, la malul mării

Românca ar colabora cu mai multe agenții de prestigiu din Londra și Dubai, care oferă servicii de lux clienților. Conform unui site web, românca cere pentru o oră suma de 600 de lire, iar prețul poate ajunge și la 3.500 de lire sterline pe noapte. Mai mult decât atât, agențiile respective au reguli foarte stricte și nu permit conturile false.

”Lucreză doar cu agenții de prestigiu, care nu permit conturile fake. Tarifele sunt de lux. Cere și 3.500 de lire sterline pe noapte”, a dezvăluit persoana care a trimis fotografiile.

INCREDIBIL. Emy Dansatoarea este inspector în anchete COVID la DSP

Surpriză de proporţii la DSP. O dansatoare a ajuns direct din platorul Acces Direct în inpector pe anchete epidemologice, în urma concursului dat de instituţie.

Emy Dansatoarea este acum inspector în anchete covid la DSP. Direcția de Sănătate Publică a publicat pe 6 noiembrie un anunț de angajare fără concurs pe perioadă determinată pentru doi medici de medicină generală, un medic stomatolog, un biolog, un asistent medical principal igienă, un asistent de medicină generală principal, cinci asistenți de medicină generală și un post de inspector de specialitate debutant.

Citește și: Giani Kiriță, implicat în dosarul grupării mafiote a lui Alex Bodi. Declarații șocante făcute de un martor

Un inspector de specialitate debutant va avea la Direcția de Sănătate Publică un salariu de 5.416 lei, în care intră și cuantumul sporului pentru condiții de muncă și indemnizația de hrană. La aceste venituri se adaugă și un spor pe care Guvernul l-a instituit pe perioada stării de alertă pentru angajații DSP-urilor.

 

DailyBusiness
Românii aflaţi în telecabina blocată în Italia au fost evacuați și sunt într-o stare bună
Spynews
Există sau nu cea mai bună grupă de sânge? Cine este predispus la înțepături de insecte, norovirus sau cancer
Fanatik.ro
Careul multimilionar! Inteligența Artificială a calculat cât ar costa azi cu adevărat Nicolae Dobrin, Ilie Balaci, Gică Hagi și Adrian Mutu
Capital.ro
Limită la plata cash. UE a introdus un plafon maxim. Ce se întâmplă cu plățile în numerar
Playtech.ro
Când se fac nunţi în 2026: calendarul zilelor permise de Biserică UTILE
Adevarul
Decizia de ultim moment care l-a ținut pe un tânăr departe de incendiul de Revelion de la Crans-Montana
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Doi iubiți și-au pierdut viața la 17 ore distanță unul de celalalt. Ambii erau pe motocicletă atunci când și-au dat ultima suflare
iamsport.ro
Gigi Becali, criză de râs în direct la TV: ”Leșin când te aud. Zic: «Ia uite, bă, nebunul»”
MediaFlux
Pensii ianuarie 2026. Românii primesc banii mai târziu de la CNPP
stirilekanald.ro
Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend