Insula Iubirii 2019, mărturisire şocantă: „Am căzut în ispită din prima zi”

Un nou sezon irezistibil Insula Iubirii va avea premiera pe 22 aprilie, de la ora 20.00, la Antena 1, iar surprizele nu întârzie să apară! Deja au apărut primele mărturisiri picante din cadrul showului.
Romania TV
13 apr. 2019, 16:53
Insula Iubirii 2019, mărturisire şocantă:

INSULA IUBIRII 2019 se anunţă o ediţie de execepţie. La doar cinci zile distanță de cea mai intensă experiență trăită, în cel de-al patrulea sezon, Insula iubirii a primit o nouă serie de concurenți dispuși să își expună relațiile. Astfel, în timp ce foștii concurenți încă încercau să învețe să trăiască de acum înainte cu consecințele faptelor lor, alte cupluri la fel de încrezătoare și de determinate să câștige lupta cu ispitele, au pornit pe drumul de 10.000 de kilometri convinși că iubirea lor va triumfa.

„M-am CULCAT CU EL. Aia e…” Mărturisire-ŞOC la „INSULA IUBIRII”. Şi-a ÎNŞELAT SOŢUL chiar în timpul show-ului

Emisiunea-test ajunsă deja la al cincilea sezon îi va face în continuare pe concurenți să se regăsească în situații pe care cu greu reușesc să și le explice. ”Asta e, am căzut în ispită! Recunosc, în prima zi… Cum să pleci de acasă, să faci planuri și… Nu știu ce se întâmplă cu mine, eu nu sunt așa, dar cred că toate se întâmplă cu un sens în viață”, va mărturisi unul dintre concurenții abia sosiți în Thailanda!

„Cred că imprevizibilul a fost cuvântul de ordine!”, spune prezentatorul Radu Vâlcan despre cel de-al cincilea sezon Insula Iubirii care va avea premiera luni, 22 aprilie, de la ora 20.00, la Antena 1.

 

„Cu toate că am ajuns la sezonul cinci și am crezut că deja am văzut foarte multe lucruri din ce ar putea să se întâmple, de data aceasta, mai mult ca oricând, lucrurile au evoluat cu o viteză amețitoare! Cred că imprevizibilul a fost cuvântul de ordine și am descoperit diverse tipologii de oameni, așa cum sunt ei în mod real, dincolo de masca pe care o afișează zi de zi”, a spus prezentatorul Radu Vâlcan.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Mâncarea favorită a lui Mihai Rotaru! Mitică Dragomir, uimit: “Nu știam! E cea mai bună bucătărie din lume la ora asta?!”
Capital.ro
Elena Udrea primește o lovitură grea de la ANAF. Fiscul îi vinde terenurile. Cât costă proprietățile sechestrate
Playtech.ro
Pensionarii români care trăiesc în străinătate pot pierde asigurarea medicală din România. Ce trebuie să facă în termen de 15 zile
Adevarul
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii sunt mai atenți la calitatea proiectului, la reputația dezvoltatorului”
wowbiz.ro
Rezultatele autopsiei lui Robert, elevul de clasa a VIII-a din Bacău, care a murit în curtea școlii. Ce spune mama băiatului
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Aurelia, o arhitectă de 30 de ani din Timișoara, a fost găsită moartă în râul Bega. Telefonul fetei, abandonat pe malul apei
iamsport.ro
Florin Prunea a spus ce jucător nu mai are loc la Dinamo: ”Trebuie să plece”
MediaFlux
O nouă sărbătoare națională. Zi liberă pentru „Ziua Mircea Lucescu”
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi