IUBIRE în marşarier. Cum au ajuns doi îndrăgostiţi cu maşina în Someş

Doi tineri au ajuns cu maşina în apele Someşului, în apropiere de Gherla, după ce şoferul, un tânăr din Bistriţa, a pierdut controlul maşinii. Bărbatul susţine că a încercat să parcheze maşina în parcarea unei benzinării, dar nu a oprit la timp şi a ajuns în apă. Martorii susţin că şoferul şi femeia din dreapta lui au vrut să se "iubească" în maşină, însă încercarea lor a fost sortită eşecului.
Romania TV
23 ian. 2014, 19:28
IUBIRE în marşarier. Cum au ajuns doi îndrăgostiţi cu maşina în Someş

Un tânăr din Bistriţa şi pasagera din maşina sa au scăpat teferi după ce autoturismul a ajuns în râul Someş, în apropierea parcării unei benzinării de lângă Gherla. Aceştia au reuşit să iasă la timp din maşină, fără să fie răniţi, transmite Dejeanul.ro.

Potrivit martorilor citaţi de publicaţie, întâmplarea a avut loc pentru că cei doi încercau să „se iubească”. Numai că, la un moment dat, unul dintre ei a mişcat schimbătorul de viteze şi maşina a intrat în marşarier, motorul fiind pornit, şi a luat-o la vale.

Tinerii şi-au continuat drumul la Cluj Napoca cu o alta masina, dar au transmis firmei care le va scoate masina din apa, sa o duca la Bistrita.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Diletta Leotta, imagine spectaculoasă după ce a devenit mamă a doua oară. Complimentele au curs în valuri
Capital.ro
Vești importante pentru cei care călătoresc cu avionul. Se schimbă regulile privind compensațiile
Playtech.ro
Cât vei plăti pentru aerul condiționat în vara lui 2026 dacă îl folosești 8 ore pe zi. Estimarea costurilor pentru o lună de caniculă
Adevarul
Haos în lanțul de comandă. Cine răspunde pentru securitatea Portului Constanța în caz de criză?
wowbiz.ro
Valentin Sanfira, mesaj dur despre oamenii care l-au dezamăgit: „Nu mai am încredere nici în cei care merită”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Drona care a bubuit în Portul Constanța ar fi a Ucrainei! Anunțul făcut de Marina Ucraineană, la scurt timp după eveniment. Reacția președintelui Nicușor Dan
iamsport.ro
Mutu, negocieri cu un club uriaș din Serie A: ”Ar putea să ajungă acolo”
MediaFlux
Familia lui Eugen Tomac. Cine este și cu ce se ocupă Diana Postică, soția premierului desemnat FOTO
stirilekanald.ro
(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți