Jaf în casa unui poliţist. Hoţii au furat un pistol, bani şi bijuterii

Un poliţist din Timişoara a fost prădat, marţi seară. Din casa lui au dispărut un pistol, mai multe gloanţe, bani şi bijuterii din aur.
Romania TV
16 nov. 2011, 10:03
Jaf în casa unui poliţist. Hoţii au furat un pistol, bani şi bijuterii

Bărbatul lucrează în mediul rural, iar marţi seară când s-a întors acasă a văzut că geamul de la locuinţă a fost forţat. Când a intrat în casă, acesta a văzut că dintr-o cutie metalică lipseau pistolul, mai multe gloanţe, 2.000 de lei şi mai multe bijuterii din aur.

Poliţia se află pe numele hoţilor, ba mai mult, au fost instituite filte la ieşirile din oraş.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Dronele FBI au ajuns în mâinile teroriștilor. Amenințare pentru Cupa Mondială: ”Chiar nu ne plac unele dintre echipe”
Capital.ro
Amenzi de 12.000 de lei pentru românii care fac asta în propria curte sau apartament. Noile sancțiuni au intrat în vigoare
Playtech.ro
Unde sunt cele mai ieftine apartamente din Europa. Topul orașelor care atrag tot mai mulți cumpărători
Adevarul
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu abia urmează, când se pensionează decrețeii
wowbiz.ro
Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Carnagiu pe autostrada M1 din Ungaria. Opt persoane și-au pierdut viața după ce un șofer ar fi adormit la volan, iar un microbuz s-a lovit de un convoi
iamsport.ro
Domeniul în care și-a pierdut banii fostul campion cu FCSB: ”E cam grav ce s-a întâmplat”
MediaFlux
SUA ne lasă în pericol în fața atacurilor Rusiei! Decizia lui Trump privind Europa
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți