Lavinia Pârva este bolnavă! Ştefan Bănică Jr o păzeşte noaptea să nu se sufoce în somn

Problemele de sănătate ale Laviniei Pârva se acutizează pe zi ce trece şi, cum tratamentul medicamentos nu dă roade, doctorii endocrinologi au avertizat-o că singura variantă ar fi o intervenţie chirurgicală la glanda tiroidă. Apropiaţii ei ne-au spus că Laviniei îi este frică să doarmă singurică, aşa că nu se mai desparte de iubitul ei, Ştefan Bănică jr, care o păzeşte seară de seară ca nu cumva să se întâmple vreo nenorocire.
Romania TV
04 mart. 2014, 09:39
Lavinia Pârva este bolnavă! Ştefan Bănică Jr o păzeşte noaptea să nu se sufoce în somn

Lavinia Pârva este văzută tot mai des pe holurile Institutului Naţional de Endocrinologie C. I. Parhon, din Capitală. „A fost diagnosticată cu hipertiroidism, boală care îţi dă stări de nelinişte şi de sufocare, şi se tratează la cei mai buni specialişti. Medicii i-au prescris eutirox, dar pastilele astea nu o ajută cu mai nimic. Se sufocă noaptea în somn, îi este frică să doarmă singură în casă, mai ales când Ştefan este plecat în turnee. Acum îşi face o serie amănunţită de analize ale sângelui, pentru că metabolismul ei este dat peste cap, de aceea s-a mai şi îngrăşat cu câteva kilograme. Se teme de operaţie, dar, cum medicii i-au spus că nu este o intervenţie chirurgicală grea, o bate gândul să o facă”, au declarat apropiaţii ei potrivit libertatea.ro.

Din fericire, solista are însă parte de un adevărat răsfăţ din partea lui Ştefan. Acesta, ca un adevărat iubit responsabil, o însoţeşte pe frumuşica brunetă la doctori, se interesează de cele mai bune tratamente pentru păcătoasa ei boală, fără să se uite la preţul pilulelor, iar noaptea, mai susţin apropiaţii lor, Ştefan îi veghează ore întregi somnul, pentru că face atacuri de panică şi simte că se sufocă.

Citeşte şi: Lavinia Pârva a RĂBUFNIT. Ce spune despre asemănarea cu Andreea Marin

DailyBusiness
Litoralul pentru toţi 2025. Ce prețuri sunt la cazări și care sunt stațiunile în care pot pleca românii
Spynews
În ciuda imaginilor fierbinți cu ei doi, Bogdan Mocanu se dezice de Iasmina: „Eu sunt un băiat serios”
Bzi.ro
Dezvăluiri emoționante făcute de Andra Măruță: ”M-a luat panica, i-am transmis că sunt însărcinată!”
Fanatik.ro
Programul secțiilor de votare la alegerile prezidențiale 2025, turul 1. Unde și când votează românii
Capital.ro
Românii, somați să achite de urgență. Se declară tot. Termen legal 30 mai. NU se poate scăpa de plată
Playtech.ro
Probleme pentru pensionarii din România. Ce se întâmplă cu pensiile, amânări pentru sute de mii de oameni
DailyBusiness
Prognoza meteo 1-6 mai. Temperaturile urcă spre 30°C, urmate de un val de furtuni și răcire brutală!
Adevarul
Român delegat la o secție de votare din Anglia: „Voturile s-au cam împărțit frățește. Se pot întâmpla anumite măgării”
wowbiz.ro
Măriuca, fetița luată în plasament de Luminița Anghel, ar fi devenit mamă la 17 ani! David Pușcaș a rămas șocat când a aflat: „Eu nu pot să cred! Ultima dată când am văzut-o era un copil”
Spynews
Andreea Bălan a răbufnit după discursul lui Claudiu Bleonț la adresa fiicei lui de la Premiile Gopo: „Vă dați seama ce face în privat cu familia sa”
Spynews
Imagini rare cu Laura Cosoi și Adela Popescu. Cum arătau cele două în urmă cu 15 ani / FOTO
Evz.ro
Noile legi îi nenorocesc pe șoferii din România. Costurile vor fi mult mai mari
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
De ce a pozat Corina Ungureanu într-o revistă pentru bărbați
kanald.ro
Explozie fatală în Salonic! O femeie a murit în timp ce încerca să planteze o bombă într-un bancomat
Cancan.ro
E ȘTIREA NOPȚII: Diaspora face istorie Surprizele sunt uriașe
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Mașinile diesel care urmează să fie interzise. Li se va ridica dreptul de circulație. Decizie UE
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Campioana olimpică se iubeşte cu colega ei, mai tânără cu 8 ani: „Suntem un cuplu!”
stirilekanald.ro
Stare de urgență într-un oraș de la Marea Neagră
Meteorologii anunță o lună Mai cum nu a mai fost de mult în România
MediaFlux
Ce înseamnă exact cuvântul ”președinte”. Un termen cu multe semnificații
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Orașul din România unde se trăiește cel mai bine. Este peste Cluj-Napoca sau Brașov și oferă toate condițiile